Beylikdüzü Yaşam Vadisi 2.etap Yarın Açılacak

Beylikdüzü Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. Yıldönümü için dört gün sürecek bir Çocuk Şenliği hazırlıyor. Şenlikte Yaşam Vadisi 2. etabının açılışı da yapılacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. Yıldönümü Beylikdüzü’nde şenlik havasında kutlanacak. Dün başlayan kutlamalar dört gün sürecek. Çocuk Şenliğinde, dans gösterileri, atölye çalışmaları ve çeşitli oyunlarla yer alacak. Ayrıca şenlikte, yapımı tamamlanan Yaşam Vadisi 2. Etap açılışı yapılarak çocukların kullanımına sunulacak. Beylikdüzü Belediyesi'nin web sitesinde yer alan habere göre, 23 Nisan’da Beylikdüzü Belediyesi’nin çocuklara bir sürprizi olacak. Yapımı tamamlanan Yaşam Vadisi 2. Etap açılışı yapılarak çocukların kullanımına sunulacak. Gösterilerde bale, modern dans, piyano, gitar, keman, ve oratoryayu içerecek. Gösterilerle başlayacak olan Çocuk Şenliği, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün kursiyerleri ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarının gösterileri ile devam edecek. Ayrıca, etkinlik kapsamında 13:00 – 17:00 saatleri arasında çeşitli atölye programları da düzenlenecek.

Yaşam Vadisi projesi 23 Nisan’ı Bayram Havasında Kutlayacak

23 Nisan günü ise, saat 09:30’da Yaşam Vadisi projesi 1.Etapta bulunan Çanakkale Rölyef Alanı’nda Çelenk Koyma Töreni ile başlayacak olan etkinlikler; saat 10:00’da Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceği kutlama ile devam edecek. Saat 12:00’da ise Belediye Başkanlık Binası Meclis Odası’nda Çocuk Meclisi gerçekleşecek. Saatler 15:00’ı gösterdiğinde ise; Beylikdüzü Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’nin yanı sıra; Pakistan, Hindistan, Estonya, Makedonya, Rusya, Kıbrıs, Meksika ve Bulgaristan’ın da katılacağı, Halk Oyunları Gösterisi düzenlenecek.

0 Takipçi