CVS Hava Kent Taşoluk Projesi Temel Atma Töreni Yapıldı

İstanbul Havalimanı çevresinde konut üreten CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi, Taşoluk projesi 1. etap temelini attı. 1. etabın üye alımları doldu ancak kooperatif yeni üyeler için yıl sonuna kadar 500 konut daha inşa etmeyi planlıyor.

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi , İstanbul Havalimanı çevresinde konut üretimine başladı. İlk aşamada 144 dairelik 1. etabın temeli Arnavutköy'ün Taşoluk mevkiinde, İstanbul Havalimanı'na sadece 8 kilometre uzaklıkta yer alan bir noktada atıldı. 4 blok olarak tasarlanıyor ve içerisinde otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor tesisi ve 7/24 güvenlik yer alacak. CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi Taşoluk 1. etap tüm üye alımları doldu. Ancak diğer etaplar için üye alımları devam ediyor. CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi Taşoluk projesinde üye alımları devam eden etaplarda metrekare fiyatları 2 bin 900 TL bandında. Projede 3 tip daire seçeneği sunuluyor. Dairelerin tipleri 1+1, 2+1, 3+1 olarak tasarlanıyor. Kooperatif 30 bin TL'den başlayan peşinat ve aylık 1.000 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi projeleri devam edecek

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi projeleri 2019 yılının Eylül ayında 150 ve Kasım ayında 200 daire olarak toplam sene sonuna kadar 500 konutun inşaatına başlamayı planlıyor. Kooperatifin hayata geçireceği projelerin tamamı site halinde tasarlanıyor ve içerisinde sosyal tesisleri barındıracak şekilde dizayn ediliyor.

0 Takipçi