Ege Yapı 3 Projesinde Kampanya Başlattı

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50'lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbul'da da peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı sunan kampanyaları ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu.

Ege Yapı , Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları ile Kordon İstanbul projelerinde ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanyalar başlattı. Kampanya kapsamında, Emlak Konut güvencesi ve Ege Yapı ayrıcalığıyla geliştirilen, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile dikkat çeken Cer İstanbul’da ve Çekmeköy’de hayata geçen, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları projesinde ödemenin yarısı teslimde yapılabiliyor. Yüzde 30'u peşin alınan, yüzde 20'sinin firma bünyesinde yüzde 1'lik taksitler halinde ödenebileceği ve kalan yüzde 50'nin de teslimde ödenebileceği kampanya kapsamında Cer İstanbul'da minimum fiyat 1 milyon 463 bin TL ve ÇamlıYaka Konakları'nda da minimum fiyat 1 milyon 634 bin TL'den başlıyor. Kampanya ile yüzde 50'lik kısım için tüketicilere dilerlerse takas imkanı da sunuluyor. Ege Yapı projeleri dahilinde ev sahibi olmak isteyenler teslimde sahip oldukları konutu Ege Yapı’ya takasa verebilecekleri gibi, teslimlerin yapılacağı 20 ay sonra kredi kullanabilme ya da nakit ödeyebilme imkanları da olabilecek.

Ege Yapı Kordon İstanbul Projesinde Kira Garantisi

Birinci etap satışlarının tamamlandığı ve 2. etap satışlarının devam ettiği Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde ev sahibi olmak isteyenler peşinatsız, daire bedelinin yarısı için kredi kullanabilecekler. minimun daire fiyatının 499 bin TL'den başladığı Kordon İstanbul'da teslimden sonraki 3 yıl boyunca 1+0 ve 1+1 daireler için yıllık yüzde 7 getiri sağlayacak şekilde kira garantisi veriliyor. Forbes Dergisi'nin yaptığı araştırmaya göre Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi olarak değerlendirilen Kordon İstanbul'da kira bedelleri 1+0 daireler için maksimum 2 bin 922 TL ve 1+1 daireler için de maksimum 4 bin 652 TL olarak belirlendi.

0 Takipçi