Emlakçılara özel ücretsiz seminer REMAX Türkiye'den

Dünyanın önde gelen gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık şirketlerinden RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da çalışmayı planlayan girişimci adayları için ücretsiz seminer düzenliyor. Sektörde başarı kazanmaya yönelik ipuçlarının verileceği sertifikalı seminer, 29 Eylül 2018 Cumartesi günü, 12.00-16.00 saatleri arasında Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumu olarak profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunan RE/MAX Türkiye, girişimciliğe teşvik edici çalışmalarını sürdürüyor. RE/MAX Türkiye’nin düzenlediği ve katılımın ücretsiz olduğu sertifikalı seminer, 29 Eylül 2018 Cumartesi günü 12.00-16.00 saatleri arasında Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek. Etkinlikte, çok kazanan danışmanların eğitmeni Barış Kılıçarslan, sektörde çalışmaya ve başarıya yönelik önemli ipuçları verecek.

Gayrimenkul sektöründe kalıcı olmanın yolları, doğru hedef belirleyerek hedefe ulaşmak ve doğru alıcı-satıcı ile çalışmak gibi başlıkların değerlendirileceği seminere, halen sektörde görev yapan ya da kendi işini kurarak görev yapmayı planlayan herkes katılabiliyor. Sınırlı kontenjana sahip kariyer seminerine kayıt şirketin web adresinden yapılabiliyor.


Emlakçılara özel ücretsiz seminer REMAX Türkiye'den

Emlak sektöründe gündemi takip edebileceğiniz, hayalinizdeki evi tek adımda bulabileceğiniz yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet uygulamasını indirin .

0 Takipçi