Emlakjet, Premar İle İş Birliğine İmza Attı

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye ve müşterilerine yeni referanslar sunmaya devam ediyor. Yenilikçi dünyasına katılan iş ortaklarına fayda sağlayacak yeni bir işbirliğine imza atan Emlakjet, Premar Gayrimenkul ile güçlerini birleştirdi.

Kullanıcılarına modern arama motorlarına benzer bir emlak arama avantajı sunan Emlakjet, sektörü yenilikler ile geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Emlakjet, Premar Gayrimenkul ile yaptığı işbirliği ile yerel tecrübe ile global iş ortaklarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Türkiye genelinde yaklaşık 80 ofisiyle sektöre yeni bir soluk getiren Premar Gayrimenkul üye olan emlak ofislerine yönelik Emlakjet’e özel Jethat ile gerçek faydayı da yakından takip edebileceği üyeliklerden indirimli olarak faydalanabilme şansı veriyor.

‘’Premar Emlak ofislerinin portföylerini dijital ortama aktararak hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşmayı amaçlıyoruz.’’

Emlakjet CEO’su Tolga İdikat , Premar Gayrimenkul ile yaptığı işbirliği ile ilgili olarak, ‘’Emlakjet olarak öncelikli hedefimiz kendimize yenilikler katarak sektörün geliştirmek, yapmış olduğumuz işbirliği ile emlak ofislerinin lokal tecrübe ve sermayesini global iş ortakları ile bir araya getirerek en hızlı şekilde çözüme kavuşmak istiyoruz. Emlakjet, Premar Gayrimenkul ortaklarına sektördeki teknolojik yenilikleri ile tanıştırıp başarı odaklı, kaliteli ve güven üzerine kurulu bir zincirin halkası olma fırsatı sunuyor. Premar Gayrimenkul üyeleri bu ortaklık sayesinde doğru hedef kitle ile bir araya gelerek, müşteri memnuniyetinin kontrollerini yapabilecek. Kullanıcılar bu işbirliği sayesinde %25 indirim ile Emlakjet'in 15 bini aşkın üye ağına katılacak. Premar Gayrimenkul’ün tüm ilanlarını Emlakjet kalitesiyle birleştirerek doğru hedef kitleye çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceğiz’’ açıklamasında bulundu.

Emlakjet, Premar İle İş Birliğine İmza Attı

‘’Emlakjet ile yapmış olduğumuz işbirliği ile ofislerimize hızlı ve etkin çözümler sunabileceğiz.’’

Sektörün %100 Türk sermaye ile kurulan nadir isimlerinden olan Premar Gayrimenkul İş Geliştirme ve Satış Direktörü Serdar Aykaz , işbirliği ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada: ‘’ Premar olarak zaman ve bölge sınırı olmaksızın ‘Birlikten kuvvet doğar’ felsefesi ile hareket ettik. Yerel ile global ağları teknoloji ile birbirine bağlayarak müşteri odaklılık ve şeffaflık kavramlarını benimseyerek sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz. Sektörde değişen pazarlama teknikleri ve yöntemlerini kullanarak daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti daha yüksek hizmet veren ofislerimiz olması için gayret ediyoruz. Bu yolda Emlakjet ile yapmış olduğumuz işbirliğinin ofislerimize hızlı ve etkin çözümler sunacağına inanıyoruz’’ şeklinde konuştu.

Emlakjet Hakkında:

2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet.com, Mayıs 2014’te risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding tarafından satın alındı. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkânı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, İlab Holding çatısı altına girdiği günden bu yana marka yatırımları ile ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi. İster satılık ya da kiralık ister yatırımlık olsun aranılan evi en hızlı, en kolay ve en keyifli şekilde bulma imkânı sunan Emlakjet CEO’su Tolga İdikat liderliğinde, ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 7,5 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en hızlı büyüyen portalı konumunda. Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 400 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.

Premar Gayrimenkul Hakkında:

Premar Gayrimenkul, dünya genelinde global bir marka olma heyecanı ile yola çıkmış emlak pazarlama hizmetlerine odaklanan yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 40 yıllık köklü yapısı ve tecrübesi ile bugün 2. jenerasyonunu yaşayan, ‘müşteri odaklı yaklaşım, ekip ruhu, yaratıcılık, sürekli gelişme ve şeffaflık’ kavramlarını şirket politikası ve hizmet standartı haline getirmiştir. %100 Türk sermaye ile yola çıkan ve Türkiye gayrimenkul sektörüne kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam ediyor. Premar Gayrimenkul yüksek hizmet kalitesi ve yeni nesil pazarlama anlayışı ile profesyonel yatırımcı ve girişimci ağını doğru portföye ulaştırmayı hedeflemektedir. Mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyellerini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak ve etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmaktır.

0 Takipçi