Hemen teslim HEP İstanbul’da faizsiz 84 ay taksit fırsatı

Tekfen Gayrimenkul’ün Esenyurt’taki projesi HEP İstanbul’da 84 ay 0 faiz kampanyası başladı. % 25 peşinat ödemenin yeterli olduğu projede hemen teslim ve anında tapu fırsatıyla ev sahibi olmak mümkün. Proje ayrıca metrobüs ve planlanan metro durağına yürüme mesafesinde

Tekfen Gayrimenkul’ün Esenyurt ’ta, E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde, Haramidere Kavşağı’nda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde % 25 peşinata ek faiz ödemeden 84 ay taksitlendirerek ev sahibi olunabiliyor.

Yatırımdan önce proje gezme imkanı var

Metrobüs durağı ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesindeki HEP İstanbul’da yaşam çoktan başladı; hemen teslim ve anında tapu fırsatıyla yatırım yapılabiliyor. HEP İstanbul ’da şu anda 900’e yakın aile yaşıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler bitmiş durumdaki evleri ve projeyi gezerek yatırım yapabiliyor.

Farklı yaş grubu çocuklara özel alanlar tasarlandı

Proje aşamasında aile yaşamının odak alındığı HEP İstanbul’da farklı yaş grupları için 1.400 metrekareye varan çocuk oyun alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 kilometre uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları yer alıyor.

0 Takipçi