İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık Daireler !

Vergi dairelerine devredilen bazı konutların satışı için ihale düzenleneceği açıklandı. İzmir ve Giresun'da bulunan konutları almak için önce başvuru yapmak sonra teklif vermek gerekiyor.

Gelir İdaresi Başkanlığına bağlı vergi dairelerine devredilen konutların satışları için kurumlar ihaleye çıkıyorlar. Online olarak gerçekleştirilebilen ihaleler ile konutlar için teklifler alınıyor. En yüksek teklifi verenlere ise konutlar satılıyor. Bu şekilde ev almak isteyenler için son duyurular İzmir ve Giresun için yayımlandı. 

İZMİR VE GİRESUN'DA SATILIK DAİRELER

Aşağıda özellikleri yer alan daireleri almak isteyenler başvurularını kurumlara şahsen yapacaklar. Şahsen başvuruların ardından ihale sürecinde teklfi verilerek konutlar alınabilecek. Ayrıca konutun özel durumu olup olmadığı da satışı yapan kurum ile iletişime geçilerek öğrenilebilecek. İşte İzmir'de Konak Vergi Dairesi , Giresun'da ise Giresun Vergi Dairesi tarafından ihale ile satışa çıkarılan daireler ve özellikleri. 

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık Daireler !

İzmir'de Satılacak Konutlar ve Özellikleri

İzmir Vergi Dairesi bir duyuru ile Çiğli İlçesi Yakakent Mah. Çamlıkent Sitesinde konut satışı yapacağını duyurdu. Söz konutu konutun brüt 135 m2 büyüklükte olduğunu ilan eden kurum konutun özelliklerine dair "Giriş holü,koridor,biri ebeveyn banyolu üç oda salon, mutfak, banyo ve iki adet balkon plan şemasında inşa edilmiş olup, blok girişine göre solda ve üç cepheli konumdadır." açıklamasında bulundu. Bu konut için 1 milyon TL muhammen bedel belirlendi. 

İzmir için yayımlanan ikinci duyuru da ilk ilanda olduğu gibi aynı adres ve binada. Çiğli İlçesi Yakakent Mah. Çamlıkent Sitesinde bulunan bu daire de ilk daire ile benzer özelliklere sahip. İlk daire 6. katta yer alırken bu daire 7. katta bulunuyor. 135 m2 büyüklükte olan dairenin iç yapısı hakkında Konak Vergi Dairesi "Giriş holü, koridor, biri ebeveyn banyolu üç oda salon, mutfak, banyo ve iki adet balkon plan şemasında inşa edilmiş olup, blok girişine göre solda ve üç cepheli konumdadır." açıklamasında bulundu. Bu daire için de 1 milyon TL muhammen bedel açıklandı. 

Giresun'da Satılacak Konutlar ve Özellikleri

Giresun Vergi Dairesi tarafından yayımlanan duyuru ise 92 m2 büyüklüğe sahip konut için oldu. Söz konusun Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesi , Ünsal Sokakta olduğu ilan edildi. Konut için açıklamada dairenin muhammen bedeli 300 bin TL olarak duyuruldu. 

EMLAK365

0 Takipçi