Kartal Wings’te Satışlar Devam Ediyor

Asya Bölgesi’nin en prestijli projelerinden Kartal Wings’te 3+1 daireler 677 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Suudi Arabistan kökenli Amad Gayrimenkul ve Türk inşaat şirketi Umran Yapı ortaklığı ile Kartal’da yükselen Kartal Wings projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. 200 milyon TL yatırımla hayata geçen projede daire teslimleri 2020’nin son çeyreğinde gerçekleşecek. Kartal Wings projesinin tüm satış ve pazarlama işlerini yürüten Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber projedeki son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu. 1.5 yıl önce başlayan projenin hızlı yürüdüğünü ifade eden Ali Dilber “2020’nin son çeyreğinde teslimler yapılacak. Sitelerimiz yapılmaya başladı, örnek daireler yapıldı. Dairelerde birinci sınıf ürün kullandık. Daire fiyatları bölgede olan dairelere çok yakın. 677 bin TL’den başlayan 3+1 daire konseptimiz var. 20 gün önce satışa çıktık, 8 daire satıldı. Aşağı yukarı 20 dairenin de ön anlaşması yapıldı” ifadelerini kullandı.

Yüzde 40-50 Prim Garantisi

Spor kompleksleri, kapalı havuz, çocuk havuzları, fin hamamı, açık fitness sahaları gibi sosyal donatılara dikkat çene Ali Dilber, aynı zamanda tek giriş-tek çıkış olması nedeniyle güvenliğinde ön planda tutulduğunu belirtti. Aidatların metrekare başı 3 TL olduğunu anlatan Ali Dilber “Ortalama bir daire aylık 500 TL aidat ödeniyor. Bugün projemizden ev alanlar, 2020’in son çeyreğinde yüzde 40-50 prim yapmış olacaklar. Kira gelirleri 2.500- 3.000 TL bandında kira getirisi var. Türkiye gayrimenkul’de çok iyi işler gerçekleştiriyor. Yurtdışından adından sıkça söz ettiriyor. Kartal Wings projesi de bunlardan biri. Yabancılardan ciddi anlamda talep geliyor. Sahil şeridi de olması yabancıları cezp ediyor” diyerek sözlerini tamamladı.

0 Takipçi