Pendik’te ön talebi toplanan proje: Edonia Garden

Kar Yapı imzasıyla Pendik’te yükselecek Edonia Garden projesinde ön talep toplanmaya başlandı. Projede 388 konut ve 12 ticari ünite bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle sunulan konutların genişlikleri brüt 64 metrekare ile 147 metrekare aralığında değişiyor. Projenin teslim tarihi ise, Aralık 2019

İnşaat malzemeleri üretimi yapan Kar Group bünyesinde faaliyet gösteren Kar Yapı ’nın ilk projesi, Pendik ’te yükselecek Edonia Garden için ön talep toplanmaya başlandı. Proje, 9’ar katlı 4 blokta 388 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. Her blokta inşaat eş zamanlı olarak ilerliyor ve teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Metroya birkaç dakika mesafede

Edonia Garden projesi, yapımı devam eden ve 2018’de kullanıma açılacak Sabiha Gökçen-Pendik metrosunun Şeyhli metro istasyonuna birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Pendik Kaynarca-Tuzla metrosunun 2020’de kullanıma açılmasıyla Edonia Garden projesinin yatırım değerinin yükseleceği öngörülüyor.

Proje Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1,5, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3, hızlı feribota ise 7 kilometre mesafede. Ayrıca projeden Pendik hızlı tren garı, Pendik Devlet Hastanesi, Pendik Marina, Tuzla Marina, Viaport ve Marmaray’a da ulaşım kısa sürede sağlanabiliyor.

Emlakjet Haber

0 Takipçi