1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa

 • 1670m2
 • 55.000 TL
İlanlara Dön
BüyütKüçült
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 1
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 2
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 3
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 4
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 5
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 6
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 7
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 8
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 9
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 10
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 11
 • 1 670 m2 arsa sakin bir köyde köy kenarında 1 670 m2 arsa + 12
Sokak Görünümü

Çevrede

Ne Var
Haritaya Dön
Keşif Arazi Ajansı
İlan no: 706 9563
Açıklama

1.670 m2 Arsa.Sakin bir köyde köy kenarında 1.670 m2 arsa. İçinde 2 tane damı var biri yıkılmış vaziyette diğeri sağlam. Gönen e 17 km mesafede.
İÇİNDE EV YOKTUR.SADECE ARSA SATILIKTIR.


Keşif
Arazi Emlak ve Tel Çit Avlu Ajansı
Kadir Demircan
Gönen -Manyas-Bandırma - Erdek -Biga - Yenice - Balya
Bölgesinde 2.000 in Üzerinde Arazimizİle Hizmetinizdeyiz
Önemli Kurallarımız

1.Telefon Görüşmeleri Ve Randevü
Telefon görüşmelerimizi sağlık ve zaman açısından rica ediyoruz çokkısa tutalım. Randevü sistemi ile çalışıyoruz. Bir gün önceden tarih ve yaklaşık saat olarak haber verilmesi gerekmektedir. Randevü alındıktan sonra vazgeçme, gecikme durumlarında kesinlikle bildirilmesi, randevünün iptal edilmesi gerekmektedir. Sözünüzde durmanızı önemle rica ediyoruz.

2.Yer Gösterme Formu
Her müşterimizi önce mutlaka ofisimizde ağırlıyoruz, form doldurarak kayıt altına alıyoruz.
3.Çalışma Günleri
Haftanın 7 günü çalışıyoruz ve açığız.Mesai saatleri sabah 09.00 Akşam 18.00 arasıdır.

4.Ciddiyet - Kararlılık - Doğruluk
Özellikleciddi alıcılar ve kesin karar vermiş müşterilerimiz ile çalışmayı tercih ediyoruz. Kötü amaçlı, yanlış ve kabul edilemeyecek huyları olan insanlarla hiç karşılaşmak, asla tanışmak istemiyoruz. Bu hususta çok titiz davranıyoruz.

5.Yol Masrafı
Müşterilerimize kendi araçları ile arazi göstermesi yapıyoruz.
Yerleri gezmek, aracı olmayanlara kilometre başına 1 TL dir.

6.Kapora
Arazi alımlarında karar verdikten sonra anlaşma ile birlikte alıcıdan en az 1.000 TL ile 3.000 TL arazı kapora alınır ve en fazla 10 gün süre verilir. Bu süre içinde arazi alınmadığında ya da alımdan hangi sebeple olursa olsun vazgeçilip - cayıldığında kapora otomatikman yanar. Arazi satışında başka bir sorun çıktığında kapora iade edilir.
7.İletişim
Telefon ile arazi sorarken metrekare miktarını, fiyatını veya ilan numarasını belirtiniz.
8.Alım Satım Ödemesi
Alım - satım para ödemelerinde, parayı müşteriden biz teslim alıyoruz ve arazi sahiplerine biz ödüyoruz. Ödemeleri; güvenli ve garantili ödeme şeklinde, tutanakla, banka yolu ile ve şahitler huzurunda imzadan ve satıştan önce yapıyoruz.
9.Öngörülemeyen Olumsuzluklar
Dışarıdan Gönen'e arazi görmek için gelmeden önce bizi bilgilendiriniz, teyit alınız. Son anda bizimle hiç bir ilgisi alakası olmayan, arazi sahibi veya sahipleri tarafından kaynaklanan vazgeçme, fiyat değişikliği veya ortaya çıkan, beklenmeyen, sürprizlerden ve olumsuzluklardan elemanlarımız ve işletmemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Kimsenin görmeye veya almaya geldiği araziyi 100 alma gibi bir garantisi yoktur, biz garanti veremiyoruz ve sorumluluk ta kabul etmiyoruz. Bu işler tamamen nasip, kader, kısmet meselesidir. Tapu işleri bazen tapu dairesindeki yoğunluktan dolayı aynı gün içinde yetişemeyebilir. Saat 12.00 a kadar müracatların yapılması, mümkünse çok erken sıra alınması gerekiyor.
Lütfen randevularınıza riayet ediniz.
10. Herkesle Çalışmıyoruz.
Kesinlikle sözünde ve özünde doğru, tutarlı, dürüst ve düzgün insanlarla çalışmak istiyoruz. .
Prensip olarak; aracı veya emlakçılarla çalışmıyoruz, paslaşma yapmıyoruz, doğrudan arazi sahipleri ve doğrudan alıcılarla, müşterilerle muhatap oluyoruz.
Lütfen kimse kendi kuralını bize dayatmaya çalışmamalı.
İşletmemiz profesyonel çalışan ve kesin kuralları ve başarıları olan bir kurumdur.
Önceliğimiz kendi koyduğumuz kurallarımızı tavizsiz ve istisnasız uygulamaktır.
Kimseye kurallarımızı zorla kabul ettirmiyoruz, zorlama yok. Kabul edenlerle çalışıyoruz.
11. Sorumluluk
Tapunuzu almadan önce tapudan bizzat kendiniz, icra, ipotek, şerh, ihtiyaati tedbir, hisse durumu, özürlü hisseleri gibi hususları sorunuz, ona göre işlem yapınız. Tapunuzu aldıktan sonrahiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bize getirilen arazilere bizim kadastro götürmek veya mal sahibini zorlamak gibi bir yetkimiz yoktur. Tapu üzerinde belirtilen bilgilere ve arazi sahibinin beyanına göre size arazi hakkında bilgi sunabiliyoruz. Tapunuzu aldıktan sonra çıkabilecek her türlü olumlu veya olumsuzluklarla ilgili lütfen bizi sorumlu tutmayınız ve sorumluluk kabul etmiyoruz.
Siz de araştırın, soruşturun, şüpheniz varsa kadastro götürün, ölçtürün ondan sonra tapunuzu alın.
12. İlanlarımızdaki Fotograf ve
Arazi Bilgileri İzinsiz Kullanılamaz
Gerek emlakçılar ve gerekse arazi sahibi veya müşteriler bizim bilgimiz ve iznimiz dışında hiç bir şekilde sitelerimizden yazı veya fotograf alamazlar, kullanamazlar, yayınlayamazlar. Bu şekildeki bir davranış ahlaksızlık, sahtekarlık ve hırsızlıktır. Telif hakları ihlali suçu işlenmiş sayılır ve yasal takip başlatılır.
Müşterilerimize ve dostlarımıza önemle ricamız, bizim fotograf ve bilgilerimizi kendilerine gönderen, yayınlayan, paylaşan kişileri gördüklerinde, rastladıklarında bize bildirmeleri, ihbar etmeleridir.

13. Alıcı ve Satıcılara Kesinlikle
Kayıtlı Esnaflarla Çalışmalarını Öneriyoruz.
Telefon ile pazarlık yapılmaması, arazinin görüldükten sonra fiyat teklifinde bulunulmasını öneriyoruz. Ciddi ve güvenilir görülen müşterilerimizi mal sahipleri ile buluşturuyoruz.
Arazi ve gayrimenkul alırken ve satarken kesinlikle aracılarla, vergiye tabi olmayan, iş yeri bulunmayan, emlakçı olmayan kişilerle çalışmayın. Yaptıkları iş, hiç çalışmadan sizden çok daha fazla para almaktır. Bu konuda bir çok müşterimizin mağduriyetleri ve şikayetleri olmuştur.
Pişman olmamak için bilinen, tanınan, referansları olan, mümkünse yerli ve o bölgenin insanı olan emlakçılarla çalışınız.
Kayıtdışı çalışmak demek devletten çalmak, hırsızlık yapmak demektir. Siz de eğer iyi bir insansanız, hırsızlara destek olmayın, onları şikayet edin.

14. Ada Parsel Bilgilerini
Yayınlamıyoruz Vermiyoruz
Malesef kendi arazimiz dahi olsa ada parsel bilgilerini yayınlamıyoruz. Çünkü bazı uyanık müşterilerimiz ofisimize uğramayıp, doğrudan arazinin olduğu köye gidip, araziyi, sahibini araştırıyorlar, adeta köyü ayağa kaldırıyorlar, köylüyü bıktırıyorlar. Bu konuda çok şikayetler aldık. Arazi bilgilerini ofisimize teşrif edenlere veriyoruz, gösteriyoruz, gezdiriyoruz.

Keşif Arazi
AjansınıTanıyalım
Keşif Arazi Emlak ve Tel Çit Avlu Ajansı; Güney Marmarada, Gönen ve Manyas Başta olmak üzere; Bandırma, Biga, Yenice, Balya,bölgesinde faaliyette bulunmaktadır.
Ajansımızın 11 ayrı internet ve ilan sitelerinde yayınlanan ilanları ve kapalı devre pazarlaması yapılan toplam 2.000 in üzerinde, satılık arazisi bulunmaktadır.

Arazi fotografları ve teknik bilgileri doğrudur.
Ajans işletmemiz; Arazi alanında; sadece arazi üzerine, tarla, köy evi, arsa, bağ, bahçe, çiftlik, yazlık, satılık ve kiralıklar üzerine çalışmaktadır.
Ayrıca arazilere tel çit avlu yapımı, arazi düzleme, bakım onarım, hafriyat işlemleri, bahçe düzenleme işlerinide doğrudan jendi ekibiyle yapmaktadır.

Ajansımız; arazilerin fotograf ve videolarını çekerek, özel tanıtımla 11ayrı ilan sitemizde, çeşitli internet sayfaları ve sosyal medya üzerinde, dergi, gazete, televizyon programlarımızda arazilerimizi tanıtıyoruz, yayınlıyoruz, reklam yapıyoruz ve satıyoruz.

Düsturumuz şudur ki; Biz de, söz namustur, sözünden dönen namussuzdur. Yalan söylemek; günahtır, haramdır, alçaklıktır, insanlık suçudur. Yalan söyleyen, bizi devre dışı bırakan, hak yiyen, emeğe saygı duymayan, kişileri insan olarak tanımlamıyoruz hatta hayvan olarak bile görmüyoruz.

Söz verip sözünüzde durmuyorsanız, söylediğiniz zaman yalan sözlüyorsanız ne olur sizinle hiç tanışmamış, karşılaşmamış olalım, alış verişe girmeyelim.

Aşırı kar'a karşıyız, arazileri satılsın diye çok hesaplı hale getiriyoruz.

Tok satıcıların arazilerine önem vermiyor sadece arşivimizde bulunduruyoruz.
Fiyatlara arazi için yaptığımız mecburi reklam tanıtım ulaşım masrafı ile makul bir miktarda kar payı ekliyoruz. Pazarlık payı için fazla ısrarcı olmayınız.

Yaptığımızİş ve Hizmetler.

1.Arazi Pazarlama:
Arazi Reklamı, Proje Danışmanlığı, Tanıtımı, Pazarlama ve Satışı

2.Tel Çit Avlu Yapımı, arazi hafriyat, bakım, onarım, ekim, dikim hizmetleri.

3.TV Programı:
Çiftçi TV de Çobanla Başbaşa programı yapımı ve yayını.
Pazar 15.00 Salı:08.00 Perşembe:03.00 Cuma 17.00 da yayınlanmaktadır.
www.kesiftv.net de 30 ayrı bölüm halinde tv program dosyaları yayını.
4.Keşif Dergisi Yayını.
Ulusal; bilim, araştırma, haber dergisi. Tüm türkiye genelinde yayınlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin adreslerine ücretsiz gönderiyoruz. Dergide arazilerimizin de reklamını yapıyoruz.
5. İş Rehberlik Sitesi.
Türkiye İş Kulübü site yayını ile ülke ve dünya genelinde iş, işletme ve kişilerin iletişim tanıtım bilgilerine yer veriyoruz.
6.Yayıncılık.
if Ajans Yayın Evi A.Kadir Demircana ait 29 telif eser kitap yayıncılığı ve ücretsiz dağıtım- kitap hediye hizmeti
Keşif Arazi Ajansı
Kadir Demircan
Cep Tlf: 0536 606 2730
0533 606 2730
0266.762 6793

Gayrimenkul Alımı Satımı
Reklamcılık,İş Takibi
Yayıncılık, Organizasyon

Balıkesir Gönen Vergi Dairesi

Vergi No:2800184183
Yetki Belgesi No:1286 74201 500 404 11692 Tarih:29.01.2015
Alan:Pazarlama ve Perakente

Merkez Adres:
Altay Mah. Şehit Mustafa Karakaş Caddesi. No:39/B

(Gönen Top Sahasının Önü - Çiftçi Malları Korumanın Karşısı)
Gönen Balıkesir Türkiye

İlan Künyesi
İlan Numarası7069563
İlan Oluşturulma Tarihi15.03.2019
İlan Güncellenme Tarihi23.03.2019
TürüTarla
KategoriSatılık
m2 Fiyatı33 TL
Alan1670 m2
Kredi UygunlukBilinmiyor
Yatırıma UygunlukBilinmiyor
Ada-
Pafta-
Parsel-
Kaks-
Gabari-
İlgili Belediye-
TakasYok
Kat KarşılığıVerilemez
Tapu KonumuMüstakil
Özellikler
Dış Özellikler
Elektrik HattıKanalizasyonSu Hattı
Konum Özellikleri
Doğa
Öne Çıkan Projeler