Maslak mashattan da satılık 1+1

  • 1+1
  • 85m2
  • 13. Kat
  • 775.000 TL
İlanlara Dön
BüyütKüçült
Sokak Görünümü

Çevrede

Ne Var
Haritaya Dön
DURUKAN GAYRİMENKUL
İlan no: 497 4250
Açıklama

Durukan Gayrimenkul;

Durukan Group Yapı A.Ş.’ne bağlı iştiraklerden birisi olan Durukan Gayrimenkul, gayrimenkul yatırım, alım-satım danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimimizle müşterilerimizin en güvenilir biçimde alım-satım yapabilmesi için tüm aracılık hizmetlerini, legal ve prosedürlere uygun biçimde, sıfır riskle gerçekleştirmek için aracılık hizmetleri veren şirketimiz, mutlak memnuniyet ilkesi kapsamında hizmet vermektedir.

Gayrimenkul alım-satımı bireysel olarak gerçekleştirilmesi zor ve riskler barındıran bir işlemler silsilesidir. Yasal sınırları çok iyi bilmek, prosedürlere hakim olmak ve elbette alım satım mecralarına ulaşabilmek gereklidir. Eğer mülkünüzü satmak istiyorsanız piyasa ortalamaları hakkında bilgi sahibi olmamanız nedeniyle doğru fiyatlandırma yapamayabilir ve buna mukabil konutunuzun ucuza satılması veya yüksek fiyatlandırma nedeniyle çok uzun süre satılamaması sonucu ortaya çıkabilecektir. Ayrıca müşterilerle iletişim kurmak bir zaman maliyetine sebep olacağından bu işlerle harcayacağınız zaman diğer işlerinizin aksamasına neden olabilir.

Eğer konut alacaksanız, doğru fiyata uygun mülkü bulduğunuzdan emin olabilmek için bir uzman görüşüne ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanında satın alma süreci hakkında bilgi sahibi değilseniz, süreci yönetmek sıkıntıya sebep olabilir. Ayrıca kötü niyetli kişiler tarafından yanıltılma ihtimaliniz de bulunmakta olduğundan, bu işlemleri yasal olarak sürdürecek bir aracıya ihtiyaç duymaktasınız.

Durukan Gayrimenkul, kendi portföyünde bulunan konutların ve işyerlerinin yanında sizin de mülklerinizin alım-satım süreçlerini sizin adınıza profesyonel biçimde yönetmektedir. Tüm gayrimenkul danışmanlık araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Bölgedeki bir çok projede alternetiflerimiz mevcut. 

Maslak Mashattan

My Home

Anthill Residence 

Ağaoglu Maslak 1453

Vadistanbul

İstinye park Evleri

Eclipse Residence

İlan Künyesi
İlan Numarası4974250
İlan Tarihi22.05.2018
TürüDaire
KategoriSatılık
CinsiApartman Dairesi
Site İçerisindeHayır
Yapı Tipi-
Bina Yaşı5-10
Kat Sayısı33
Dairenin Katı13. Kat
IsıtmaMerkezi (Pay Ölçer)
Aidat-
Kira Getirisi2800 TL
Kredi UygunlukKrediye Uygun
Kullanım DurumuBoş
Yatırıma UygunlukBilinmiyor
Metrekare85m2
Salon Metrekare-
Oda Sayısı1+1
Banyo Sayısı1
WC Sayısı-
Takas-
Yapı Durumu-
Eşya Durumu-
Nasıl Giderim?
Bu ilanın bulunduğu yerden başka yerlere nasıl ulaşacağınızı burada görmek için tıklayın.
Göster
Öne Çıkan Projeler
Son Gezdiğiniz İlanlar