Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
jetsat-homepage-banner
JetSat

Evine alıcı bekleme, sat hemen Emlakjet'e!

Şimdilik sadece belirli il ve ilçelerde.
Emlak Danışmanı girişi için TIKLAYIN

Neden JetSat?

En Hızlı

Başvurun tamamlandıktan sonra 5 iş günü içerisinde paran hesabında!

En Kolay

Uzun satma süreci ve onlarca alıcıyla uğraşmadan sat tek adımda!

En Güvenli

iLab holding ve Emlakjet.com güvencesi ile nakit satış hızlıca!

Emlakjet'ten yepyeni hizmet: Jetsat

 • playZamanı geldiyse Jetsat!

  Zamanı geldiyse Jetsat!

 • playZamanı geldiyse Jetsat!

  Zamanı geldiyse Jetsat!

 • playZamanı geldiyse Jetsat!

  Zamanı geldiyse Jetsat!

 • playEmlakjet'ten yepyeni hizmet: Jetsat

  Emlakjet'ten yepyeni hizmet: Jetsat

Sık Sorulan Sorular

1. 'Jetsat' nedir?

chevron_right

Acil satılık olan evinizi 5 iş günü içerisinde, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde Emlakjet.com'a satabileceğiniz bir hizmettir.

2. Evimi Jet hızında satmak istiyorum süreç nasıl işliyor?

chevron_right

“Jetsat” hizmetinde, öncelikle satmak istediğiniz evinizin bilgilerini girerek talebinizi iletiyorsunuz ve sizlere 2 iş günü içerisinde teklif gönderiyoruz. Teklifimizi beğenmeniz durumunda Emlakjet ekibi olarak teklif istediğiniz evinize bir ziyaret düzenliyoruz. Beyanınızdan eksik ya da farklı bir durum yok ise evinize bir eksper gönderiyoruz. Eksper raporun olumlu sonuçlanması durumunda sizlerden işlemler için gerekli evrakları talep ediyoruz. Sonrasında randevulaşarak süreci tamamlıyor ve ödemenizi banka hesabına gönderiyoruz.

3. Hangi evler için 'Jetsat' ile teklif alabilirim?

chevron_right
 • Şimdilik aşağıdaki il ve ilçelerde bulunan evler için teklif verilmektedir:
  • İstanbul, İzmir ve Antalya il sınırları içerisindeki tüm ilçeler
  • Ankara ilinin Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Kahramankazan, Keçiören, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ilçeleri
 • Evinizin krediye uygun olması gerekmektedir.
 • Evinizin değeri 500.000 TL ve 2.000.000 TL arasında olmalıdır.
 • Evinizin kullanım durumu boş olmalı ya da ev sahibi oturmalıdır.
 • Eviniz site dışında ise düz giriş, yüksek giriş, giriş kat altı ya da dubleks daire olmamalıdır.
 • Evinizin bulunduğu bina asansörlü olmalıdır.

4. 'Jetsat' teklifiniz ne kadar süre geçerlidir?

chevron_right

Sizlere sunduğumuz teklif 7 iş günü geçerlidir. 7 iş gününden sonra aynı ev için yeniden teklif almak isterseniz ancak 3 ay sonra teklif verebiliriz.

5. 'Jetsat' fiyatlandırma nasıl çalışıyor?

chevron_right

Evinizin durumu ve pazardaki arz-talep dengesinin dinamik olarak değerlendirilmesi sonucunda sistem üzerinden otomatik olarak fiyat verilir.

6. Verilen teklifi beğendim, sonrasında ne yapmam gerekiyor?

chevron_right

Teklifimizi beğendikten sonra jetsat@emlakjet.com’a mail atarak teklifi kabul etmeniz gerekmektedir.

 • Sonrasında Emlakjet ekibi tarafından evinize bir ziyaret düzenlenecektir.
 • Ziyaret sonucunda beyan farklılığının olması ya da önceden belirtilmeyen bir durum bulunması halinde fiyat revizesi gerçekleşebilir.
 • Ziyaret sonrası beyan farklılığı olmadığı takdirde SPK lisanslı eksper randevusu alınacaktır.
 • Eksper raporunda evinizle ilgili satın almaya yönelik engel bulunmaması durumunda JetSat alış işlemleri başlayacaktır. Alış - Satış işlemleri tamamlandıktan sonra ödemeniz banka hesabınıza gönderilecektir.

7. Ödeme nasıl yapılacak?

chevron_right

Alış - Satış işlemleri tamamlandıktan sonra eft, havale ya da bloke çek ödeme yöntemlerinden karşılıklı mutabık kalınan yöntem ile ödeme gerçekleştirilir.

8. Eksper sürecinde hangi kontroller yapılmaktadır?

chevron_right

Evinize ilişkin önceden verdiğiniz bilgilere ek olarak, tapu ve belediyede alış satışa yönelik herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilecektir.

9. Jetsat üzerinden kaç kere fiyat sorgulaması yapabilirim?

chevron_right

Verilen teklif kabul edilmediği takdirde aynı ev için 3 ay süresince teklif sunulmamaktadır. Farklı bir ev için yeniden teklif alabilirsiniz.

10. Süreçle ilgili başka sorularım olursa Emlakjet'e nasıl ulaşabilirim?

chevron_right

Tüm sorularınız için, 0216 217 00 10 numaralı JETSAT iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

Jetsat ile Evimi Hemen Satmak İstiyorum Diyenlere Hızlı Çözüm

Gayrimenkul sektöründe dijital ve yenilikçi çözümleriyle adından söz ettiren Emlakjet, sektöre değer kazandırmaya devam ediyor. Emlak dünyasının çözüm bekleyen sorunlarına ışık tutabilmek için uzman kadrosuyla yenilikçi çalışmalar yürüten Emlakjet, acil nakit ihtiyacınızı ortadan kaldıracak bir hizmet sunmaya başladı. Evimi satmak istiyorum ama bir türlü istediğim alıcıyı bulamıyorum diyenlere, “Sen de Jetsat ile evini 5 günde sat!” diyoruz.

Jetsat Nedir? Jetsat, İLab Holding ve Emlakjet güvencesiyle hızlı, kolay ve güvenli şekilde işlem yapabileceğiniz bir gayrimenkul alım satım hizmetidir. Acil nakit ihtiyacı olanlar ya da acil evimi satmak istiyorum diyenler için akıllı ve güvenilir bir çözüm olarak Jetsat hizmetiyle ihtiyacınız olan nakde 5 gün içerisinde ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Evini acil olarak nakde çevirmek isteyen kişilere olanak tanıyan Jetsat, bir hızlı konut satma hizmetidir

Jetsat ile Evinizi 5 Gün İçerisinde Nakde Çevirin

Emlakjet ve İLab Holding güvencesi ile birlikte hayata geçirilen Jetsat hizmeti aracılığıyla gayrimenkulünüzü acil nakit ihtiyacı için paraya çevirebileceksiniz. Jetsat hizmeti, evimi acil satmak istiyorum diyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Evinizi jet hızıyla satabilmek için Emlakjet’in internet sitesine girerek ana sayfadaki Jetsat başvuru sayfasındaki başvuru adımlarını tamamlamak yeterli oluyor. Peki Emlakjet Jetsat başvurusunu gerçekleştirebilmek için hangi koşullara sahip olmak gerekiyor?

Jetsat hizmeti ile evinizi hemen satabilmek için gayrimenkulünüzün sahip olması gereken özellikleri şunlardır;

 • Eviniz krediye uygun olmalı,
 • Evinizin değeri 500.000 Türk Lirası ve 2.000.000 Türk Lirası arasında olmalı,
 • Evinizin kullanım durumu boş olmalı ya da ev sahibi oturmalı,
 • Eviniz site dışında ise düz giriş, yüksek giriş, giriş kat altı ya da dubleks daire olmamalıdır,
 • Evinizin bulunduğu bina asansörlü olmalıdır,
 • Eviniz, İstanbul, İzmir veya Antalya il sınırları içerisinde olmalı,
 • Eviniz, Ankara ilinin Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Kahramankazan, Keçiören, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ilçelerinde olmalı.

Hizmet koşullarına uyum sağlayan başvurularınızı 48 saat içerisinde Jetsat ekibi tarafından geri dönülerek incelenir ve evinizin değeri otomatik olarak belirlenir. Evinizin güncel değeri üzerinden Jetsat ekibi tarafından sizlere teklif sunulur. Bu teklifi kabul ettikten sonra alım satım işlemi hızlanır ve kısa süre içerisinde evinizin satışı tamamlanmış olur. Bu hizmetten sadece bireysel olarak evini satmak isteyenler değil, aynı zamanda Jetsat Emlakjet’in binlerce emlak danışmanı da yararlanabilecek. Jetsat hizmet şimdilik yalnızca İstanbul il sınırları içerisindeki gayrimenkuller için geçerli olacaktır.

Portföyüne Alıcı Bekleme, Sat Hemen Emlakjet’e!

Gayrimenkul sektörü kapsamında Türkiye’de ortalama ev satma süresi 80 ila 90 gün arasında sürerken, günümüz pandemi koşullarında bu süreç 200 günü bulan sürelerde tamamlanabiliyor. Emlakjet olarak Jetsat hizmetiyle bu süreyi 5 günde tamamlıyoruz. Böylece uzun ve zorlu olan ev satma sürecini hızlı ve güvenli bir hale getirebiliyoruz. Aylarca ve hatta yıllarca evini satamayan tüm ev sahiplerinin acil nakit ihtiyaçları için akıllı ve pratik bir çözüm üreten Emlakjet, sektördeki tüm paydaşlara zaman ve para kazandırma hedefine yaklaşıyor!

Emlakjet Jetsat kurumsal, emlak danışmanlarına hizmet vermektedir. Jetsat kurumsal kapsamında Emlakjet Premium üyesi olan emlak danışmanlarının portföylerinde yer alan ve acil satılması istenen portföyleri paylaşabildiği bir platformdur. Emlakjet Premium üyesi emlak danışmanları, Emlakjet panelinde bulunan ‘Jetsat’ butonuna tıklayarak talep girilecek sayfaya kolaylıkla ulaşabilir. Acil nakit ihtiyacı için talep edilen gayrimenkul satışı için 48 saat içerisinde Emlakjet Jetsat ekibi tarafından teklif sunulur. Teklif kabul edildiği takdirde ise Jetsat ekibi portföyü ziyarete gelir ve koşulların kontrolü sağlanır. Satıcının teklifi kabul etmesi durumunda ise 3 iş günü içerisinde acil nakit para olarak hesaba yatırılır. Aynı gün içerisinde emlak ofisi iş ortağımızın komisyon hakedişi tarafına ödenir.

 • Hızlı işlem avantajı ile tekliften sonraki 3 iş günü içerisinde gayrimenkul satış ücreti satıcının hesabına yatırılır.
 • Alım satım yaparken komisyon geliriniz korunur ve satın alınan evler aynı emlak ofisi aracılığıyla satışa konulur. 45 günlük bir süre sonunda diğer emlak ofislerine de açılır.
 • Portföylerinizi daha hızlı bir şekilde satışa döndürebilme imkanına sahip olacaksınız.
 • Aynı gün işlem ödemesi kolaylığı sayesinde Jetsat ile sattığınız portföylerin satış işlemleri tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde hizmet bedeliniz hesabınıza yatırılır.

Emlakjet Jetsat hizmeti ile Emlakjet’in sektör tecrübesine, İLab Holding’in gücü ve güvenine, sitemizin aylık 7 milyondan fazla ziyaretçisine ve 10.000’e yakın üye emlak ofislerimize ve 20.000’e yakın üye emlak danışmanımızın uzmanlığının güvencesi ile birlikte yola çıkıldı. Kurumsal ve güvenilir iş ortağınız Emlakjet ile hem güvenilirliğiniz hem de kazancınız artacak!

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.