/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Eleşkirtcancel

Ağrı Eleşkirt Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Eleşkirt Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eleşkirt kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilir ve konut kiralayabilirsiniz.

Eleşkirt Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Eleşkirt ilçesi sert karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Eleşkirt kiralık daire arayan kişiler ilçenin coğrafi koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Yükseltisi de oldukça fazla olan ilçe en fazla yağışı kış aylarında almaktadır. İlçe yer şekillerinden ötürü ilçede dağınık yerleşme gözlemlenmektedir. Eleşkirt kiralık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Eleşkirt Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 34 bin 180’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,85’ini (17 bin 723) erkek, yüzde 48,15’ini (16 bin 4547) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ağrı Eleşkirt kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 17 adet mahalle ve 55 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalleler ve köyler: Aşağıcihanbey Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Değirmengeçidi Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gökçayır Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Lozan Mahallesi, Müftüselim Mahallesi, Oklavalı Mahallesi, Şehit Engin Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Abdiköy Köyü, Akyumak Köyü, Alagün Köyü, Alkuşak Köyü, Arifbey Köyü, Aşağıkopuz Köyü, Aydoğdu Köyü, Çatalpınar Köyü, Çatkösedağ Köyü, Çetinsu Köyü, Çiftepınar Köyü, Dalkılıç Köyü, Değirmenoluğu Köyü, Dolutaş Köyü, Düzağıl Köyü, Düzyayla Köyü, Ergözü Köyü, Goncalı Köyü, Gözaydın Köyü, Güneykaya Köyü, Güvence Köyü, Hasanpınarı Köyü, Haydaroğlu Köyü, Hayrangöl Köyü, Hürriyet Köyü, İkizgeçe Köyü, İkizgöl Köyü, İndere Köyü, Kanatgeren Köyü, Karabacak Köyü, Kayayolu Köyü, Kokulupınar Köyü, Körpeçayır Köyü, Mollahüseyin Köyü, Mollasüleyman Köyü, Öztoprak Köyü, Palakçayırı Köyü, Pirabat Köyü, Ramazan Köyü, Sadaklı Köyü ve Sarıköy Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ağrı Eleşkirt uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinizde hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

28 Temmuz 2020

Konut Sektörü Enflasyonun Üzerinde Ka...

Konut Sektörü Enflasyonun Üzerinde Ka...

27 Temmuz 2020

İkinci El Konutta Faiz Oranı Değişti

İkinci El Konutta Faiz Oranı Değişti

24 Temmuz 2020

Eleşkirt Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.