/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Aydınlıkevler Mahallesicancel

Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi Kiralık Daire

araması için 38 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Aydınlıkevler Mahallesi Kiralık Konut Arayan Kişilere Mahalle Yol Haritası

Emlakjet olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Aydınlıkevler Mahallesi kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış rakamlarını öğrenebilirsiniz.

Aydınlıkevler Mahallesi Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Ankara ilinin önemli ilçelerinden biri olan Altındağ ilçesine bağlı Aydınlıkevler Mahallesi konumu itibari ile karasal iklim bölgesi içerisinde yer alır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından da oldukça avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır. Mahalle ulaşımında yoğun olarak otobüs hattından faydalanılmaktadır. Aydınlıkevler Mahallesi kiralık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları kadar mahallenin eğitim imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Aydınlıkevler Mahallesi kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği eğitim kurumları:

  • Aydınlıkevler İlkokulu: Aydınlıkevler, Çevreli Caddesi, No:5, 06130 Altındağ/Ankara. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu eğitim kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0312) 316 38 92 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi: Aydınlıkevler Altınpark Caddesi &, Çağdaş Sokak, No:117, 06130 Altındağ/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu eğitim kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0312) 316 29 60 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Aydınlıkevler Mahallesi Kiralık Konut Arayan Kişilere Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Aydınlıkevler Mahallesi’nden konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle sağlık imkanları hakkında yapılan araştırmalar sonucunda mahallenin sağlık imkanları bakımından bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşılmaktadır. Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi kiralık konut arayan kişilerin sağlık hizmeti alabileceği kurumlar:

  • Altındağ Aydınlıkevler Aile Sağlık Merkezi: Aydınlıkevler Mahallesi Şehit Mustafa Baş Caddesi, Posta Kodu:06130 Altındağ/Ankara no:33, 06130 Altındağ/Ankara. Bu sağlık kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu sağlık kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Altındağ Toplum Sağlığı Merkezi: Aydınlıkevler, Çevreli Caddesi, No:95, 06130 Altındağ/Ankara. Bu sağlık kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu sağlık kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0312) 341 25 08 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Ankara ilinin Altındağ ilçesine bağlı Teberik Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Altındağ Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.