/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İşçi Blokları Mahallesicancel

Çankaya İşçi Blokları Mahallesi Kiralık Daire

araması için 22 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

İşçi Blokları Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

İşçi Blokları Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; İşçi Blokları Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

İç Anadolu Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik karasal iklim özellikleri İşçi Blokları Mahallesi’nde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarındadır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

İşçi Blokları Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

İşçi Blokları Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Ankara iline bağlı olan Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Mahallede hazır yemek hizmeti veren birçok restoran ve kafe vardır. Aynı zamanda, mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Ülkü Akın Ortaokulu ve Kılıçaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer almaktadır. İnanç Cami mahallede bulunan dinî mekânlar arasındadır. Mahallede bulunan İlhan Erdost Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Türkiye Özel 100. Yıl Hastanesi, bu mahallenin sınırları içerisinde konumlanmıştır. 

İşçi Blokları Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

İşçi Blokları Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, İşçi Blokları Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. İşçi Blokları Mahallesi, D200 ve 0-20 kodlu karayolu hatlarına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahalle içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Kızılay - Batıkent: M1 kodlu metro hattı,
  • Kızılay - Çayyolu: M2 kodlu metro hattı,
  • Batıkent - Sincan / Törekent: M3 kodlu metro hattı,
  • Aktepe - Ankara Şehir Hastanesi: 419-5 kodlu otobüs hattı,
  • Uyanış - Yüzyıl: 482-7 kodlu otobüs hattı.

İşçi Blokları Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2020 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, İşçi Blokları Mahallesi’nde toplam 17.420 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir kiralık ev 100 metrekaredir. Ortalama bir Çankaya İşçi Blokları Mahallesi sahibinden kiralık ev 1.684 Türk lirasıdır. Mahalle içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 17 Türk lirasıdır. 

Ankara Çankaya İşçi Blokları Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Çankaya Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.