/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Oran Mahallesicancel

Çankaya Oran Mahallesi Kiralık Daire

araması için 27 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Oran Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, kiralık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri konusunda her türlü desteği sağlamak için çalışıyoruz. Oran Mahallesi Kiralık Daire arayanlar için ilan fiyat bilgilerinin yanında aradıkları evin mahalle çevresi, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi gerekli temel bilgilere sahip olabilmeleri için hazırladığımız özel yazımıza göz atabilirsiniz.

Oran  Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Yapılan son nüfus sayımlarına göre mahallede 11.990 kişinin yaşadığı kayıtlara geçmiştir. Bu nüfusun 5.548 kişisi erkek, 6.442 kişisi ise kadındır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Çankaya Oran Mahallesinde Kiralık Daire aldığınız takdirde eviniz Ankara il merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta olacaktır.       

Oran Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Çankaya Oran Mahallesi Kiralık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri de eğitim kurumları ve bu kurumlara ulaşım mesafeleri oluyor. Mahalle sınırları içerisinde bulunan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştiği, kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek bazı okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

● Süleyman Uyar İlkokulu: Oran, Hayri Çeçen Sk. No:4, 06450 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

● Or-An Perihan İnan Ortaokulu: Oran, Rafet Canıtez Cd. No:7 D:3, 06450 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Oran Mahallesi Kiralık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Kiralık daireye yerleşecek olan ailelerin, yaşayacakları evin çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gidilebilecek muhtarlık, bağlı bulunan belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının adları ve adres bilgileri şu şekildedir:

●  Oran Mahallesi Muhtarlığı: Oran, Hamdullah Suphi Tanrıöver Sk. 29 A, 06450 Çankaya/Ankara

●  Çankaya İlçe Nüfus Müdürlüğü: Cumhuriyet Mahallesi Bayındır 1 Sokak No:24 B Oran, 06430 Çankaya/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 434 56 00 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

●  T.C. Çankaya Belediyesi: Cumhuriyet Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11 Yenişehir, 06420, 06430 Çankaya. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 458 89 00 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

● 29 Mayıs Devlet Hastanesi: Dikmen Cd. No:312, 06105 Çankaya/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.

Oran Mahallesi Kiralık Daire Arayışında Olanlar için Emlak Bilgisi

Hesaplanan son emlak endeksi verilerine göre; Oran mahallesinde kiralık dairelerin ortalama birim fiyatı 31 ₺/m hesaplanmıştır. Mahallelerde bulunan evlerin ortalama brüt alanı 135 metrekare iken kiralık evlerin kiralama fiyatlarına baktığımızda ortalama 4.227 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerin amortisman/geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülmektedir. Emlakçıdan veya sahibinden Çankaya Oran Mahallesi Kiralık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

26 Eylül 2021

Ankara dünyanın yükselen kenti

Ankara dünyanın yükselen kenti

26 Eylül 2021

  Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

26 Eylül 2021

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

22 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.