/static/img/logo.svg
search
Bağlıca Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağlıca Mahallesi Kiralık Daire

araması için 26 ilan bulundu

Bağlıca Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösteren Bilgiler

Bağlıca Mahallesi kiralık daire seçenekleri bölgenin çeşitli özellikleri nedeni ile insanlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Botanik parkı, Milli parkları, Anıtkabir ve şehrin diye görülmeye değer noktaları insanları bu bölgeye çeken etmenlerden yalnızca birkaçı. Ankara’da Tuz Gölü’nü ziyaret edebilir, eski çağlardan kalma kalıntıları inceleyebilir, Romalılardan günümüze kadar ulaşan hamamlara gidebilirsiniz.

 

Ankara yalnızca turistler tarafından yoğun ilgi görmüyor. Yerli halk da Ankara’yı ikamet etmek için tercih ediyor. Bugün Ankara, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Bu nedenle de Bağlıca Mahallesi kiralık daire ilanları yoğun ilgi görüyor. Ankara’da Etimesgut ilçesine bağlı olan bir mahalle olan Bağlıca ’da Roma dönemine ait kalıntılara rastlanmıştır. Tarihte Türklerinde ilk yerleşim yerlerinden biri olan Bağlıca, Ankara’nın ahi reislerinden olan Ahi Mesud’un mezarına da ev sahipliği yapmaktadır. 2004 yılında mahalle statüsü kazanan Bağlıca, öncesinde köy statüsünde yer almaktaydı. Ankara’nın merkezine 17 kilometre, Etimesgut ilçe merkezine ise 5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

 

Yaklaşık 25 bin nüfusu olan mahalle, her geçen sene daha fazla gelişim göstermektedir. Sahip olduğu büyük alışveriş merkezleri, eğitim merkezleri ve rahat ulaşım alternatifleriyle yaşam alanı olarak kaliteli ve kolay seçenekler sunmaktadır. Siz de Bağlıca mahallesinde kiralık bir daire arıyorsanız, yeni sahiplerini bekleyen en güzel evlere Emlakjet üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bağlıca Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Emlakjet, kurulduğu günden bugüne müşterilerine zengin alternatifleri olan ilanları sunuyor. Bağlıca kiralık daire 1+1, 2+1, 3+1 ilanları farklı metrekarelerde, eşyalı, eşyasız, lüks ya da daha düşük bütçelere uygun fiyatlı daireler sitemizde kiracıları ile buluşuyor. Ankara’nın çeşitli bölgelerinde ilanları da yine mobil uygulamamızda ve web sitemizde bulabileceksiniz. Etimesgut Bağlıca kiralık daire, Eryaman kiralık daire ve Altındağ kiralık daire ilanları gibi geniş bölgelere yayılmış olan ilanlar müşterileri ile ek bedel ödemeksizin buluşuyor. 1 sene içerisinde 20 milyondan fazla kullanıcıyı aradıkları ilanlar ile buluşturduk. Siz de aradığınız daireyi en kolay şekilde bulmak için Emlakjet kullanıcıları ailesine katılmak istemez misiniz?

 

Bağlıca Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahallenin Yakınlarındaki Hastane Seçenekleri

 

  • Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi,
  • T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Halkasagijgi Laboratuvar,
  • Liv Hospital Derm Estetik,
  • Ahimesut Aile Sağlığı Merkezi

 

Bağlıca Mahallesi Kiralık Daire Alternatifleri

Ev kiraları özellikle yoğun ilgi gören şehirlerde çok yüksektir. İnsanlar bu bölgelerden ev kiralarken oldukça zorlanıyorlar. Emlakjet olarak, herkesin ev kiralaması için uygun fiyatlı daireleri portföyümüze eklemiş bulunuyoruz. Portföyümüzü oluştururken karşınıza her ilanı çıkarmıyor, önce kendi filtremizden geçirdiğimiz ilanları sizlere sunuyoruz. Tabiri caizse, ince eleyip sık dokuyarak seçtiğimiz Ahimesut kiralik daire ilanları ve çok daha fazlası için size düşen tek şey internet sitemizi ziyaret etmek. Hem de bu ilanlara ulaşırken bizlere fazladan bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Hizmetimizi tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz. O halde siz de cebinizden çok para çıkmadan emlakçıdan veya sahibinden Bağlıca Mahallesi kiralık daire kiralamak istiyorsanız, 20 milyonluk kullanıcı ailesine katılarak, sitemizi ve mobil uygulamamızı tercih edin.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

20 Haziran 2019

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

19 Haziran 2019

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

18 Haziran 2019

TÜİK 2019 Mayıs Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2019 Mayıs Konut Satış İstatisti...

17 Haziran 2019

Esenyurt Konut Ortalama Geri Dönüş Sü...

Esenyurt Konut Ortalama Geri Dönüş Sü...

17 Haziran 2019

Etimesgut Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.