/static/img/logo.svg
search
Demetevler Mahallesicancel

Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi Kiralık Daire İlanları

araması için 24 ilan bulundu

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Demetevler Mahallesi kiralık daire ilanları bulunduğu ilçenin önemli bir konumda olmasından dolayı gittikçe popülerlik kazanmaktadır. Yenimahalle’ye bağlı bulunan Demetevler, Ankara’nın son yıllarda hızlı gelişen bölgelerinden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu Yenimahalle’nin nüfusunun yarım milyondan biraz daha fazla olduğu biliniyor. Bölgede bulunan tarihi ve turistik yerler sayesinde semt hem yerli halk hem de yabancı turistler tarafından ilgi ile karşılanıyor. Ak köprü, hayvanat bahçeleri, Ankara hipodromu gibi yerler bahsedilen önemli bölgeler arasında yer alıyor.

 

Siz de Demetevler mahallesi kiralık daire ilanlarına ulaşmak için sitemizi tercih ederek hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Farklı kiralama türleri sunan kurumumuz ile Demetevler kiralık daire günlük ilanlarına ya da aylık ve haftalık olarak kiralama yapabileceğiniz ilanlara bir tık ile ulaşabilirsiniz. Sizde milyonlarca insana katılarak Emlakjet’e girin.

 

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri Birçok Mahallede Sizleri Bekliyor

Emlak firmaları genellikle kiracıların kiralama sürelerini 12 ay yani 1 sene olarak kısıtlamaktadır. Bu nedenle kısa süreli kiralama ihtiyaçlarınızı yaparken zorlanabilirsiniz. Fakat sitemizin esnek kiralama seçenekleri sayesinde kiralamalarınızı 12 aylık olarak yapmak zorunda değilsiniz. Bulduğunuz evi uygun koşullar olduğu takdirde aylık, günlük ve haftalık olarak da kiralayabilirsiniz. İş geziniz için ve tatiliniz için ya da kısa süreli kiralama ihtiyaçlarınızın tümünü gidermek için Emlakjet’i tercih edin, Demetevler Havacılar Sitesi kiralık daire ilanı ve çok daha fazlası için oteller ile uğraşmadan ev konforunda kısa süreli kiralamalarınızı yapın. 

 

Ankara’nın merkezi ve metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle ilçesi, bünyesinde birçok önemli merkezi ve mahalleyi bulundurmaktadır. Ankara Yenimahalle’nin en önemli merkez noktaları olarak aşağıdaki mahalleler karşımıza çıkmaktadır.

 

 • Demetevler Mahallesi 
 • Çamlıca Mahallesi
 • Demetgül Mahallesi
 • Demetlale Mahallesi 
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 

 

Yenimahalle ilçesinin en önemli noktası olan Demetevler daha çok geniş yerleşim alanlarına sahip ve ulaşım açısından elverişli bir konumda yer almaktadır. Demetevler bölgesi Ankara’da yeni sayılabilecek bir yerleşim merkezidir. Yenimahalle ilçesi 1940’lı yılların sonlarına doğru imara açılmış ve başkentin devamlı gelişen yapısına ayak uydurmak için hızlı bir gelişim göstererek ilçe konumuna yerleşmiştir. Türkiye’nin en önemli merkezi teşkilatlarının da bulunduğu bu bölgede aşağıda belirttiğimiz kurumlar bulunmaktadır.

 

 • MİT Müsteşarlığı 
 • Polis Koleji 
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı 
 • Atatürk Orman Çiftliği

 

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Arayışınızı Hızlı Bir Şekilde Nihayete Erdirin

Yenimahalle gibi önemli bir bölgede kiralama yapmak sandığınızdan daha fazla harcama yapmanıza sebep olabilir. Bu nedenle Demetevler Yeşilevlerde kiralık daire seçeneklerine ulaşmak bütçenizi zorlayabilir. Emlakjet’in karşılaştırmalı arama seçeneği sayesinde bütçenize en uygun daireyi bulabilirsiniz. Siz de Demetevler kiralık daire ilanları ve çok daha fazlası için Emlakjet’i tercih ederseniz daire kiralarken paranızdan tasarruf edebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İmar Planı Çalışmalarına 3 Boyutlu Ta...

İmar Planı Çalışmalarına 3 Boyutlu Ta...

27 Şubat 2020

ARTE İnşaat 2020 Yılında Yenilikçi Pr...

ARTE İnşaat 2020 Yılında Yenilikçi Pr...

26 Şubat 2020

Nivo Projelerinde Satışlar Devam Ediy...

Nivo Projelerinde Satışlar Devam Ediy...

25 Şubat 2020

Konut ve Çeyiz Hesabı Devlet Katkısı ...

Konut ve Çeyiz Hesabı Devlet Katkısı ...

24 Şubat 2020

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Yenimahalle Kiralık Daire
Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Yenimahalle Demetevler Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Ankara Satılık Daire
 • İstanbul Beşiktaş Kuruçeşme Mahallesi Satılık Arsa
 • İzmir Buca Satılık Daire
 • Yalova Çiftlikköy Siteler Mahallesi Satılık Daire
 • Muğla Seydikemer Zorlar Mahallesi Satılık Arsa
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.