/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Dursunbeycancel

Balıkesir Dursunbey Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Dursunbey Kiralık Daire Arayanlara İlçe Kılavuzu

Dursunbey kiralık daire ilanları arasında dolaşırken ilçe hakkında merak ettiklerinize bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Dursunbey, Balıkesir’in ilçelerinden birisidir. İlin güneydoğu kısmında yer alır. Batıdan Kepsut ve Bigadiç ilçeleri, güneydoğudan Kütahya ve kuzeydoğudan Bursa ili ile çevrelenmiştir. Yüzölçümüm 1952 kilometrekareden oluşur. Deniz seviyesinden yaklaşık 672 metre yüksekliktedir. Dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Bölgedeki en yüksek alan Alaçam Dağı tepesidir. Bu tepe 1683 metre yüksekliğe sahiptir. Bölge arazisinin büyük bir kısmı ormanlarla kaplıdır. Dursunbey, Ege iklim bölgesinde bulunmasına rağmen denizden uzak ve yüksek olduğu için karasal iklim tipinin özelliklerini gösterir. İlçede yaz ayları daha soğuk, kış ayları da daha sert geçer. İlçe şehir merkezine yaklaşık 80 kilometre uzaklıktadır.

Dursunbey Kiralık Daire Bakabileceğiniz Mahalleler

İlçenin toplam 111 Mahallesi, vardır. Bu mahalleler; Alaçam Mahallesi, Akbaşlar Mahallesi, Çaltıcak Mahallesi, Büyükakçaalan Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Adaören Mahallesi, Çelikler Mahallesi, Çamharman Mahallesi, Beyel Mahallesi, Aşağıyağcılar Mahallesi, Akçagüney Mahallesi, Değirmenciler Mahallesi, Çatalçam Mahallesi, Bozyokuş Mahallesi, Akyayla Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Çiftçi Mahallesi, Boyalıca Mahallesi, Alagüney Mahallesi, Gazellidere Mahallesi, Durabeyler Mahallesi, Çınarköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Arıklar Mahallesi, Güğü Mahallesi, Ericek Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Aşağımusalar Mahallesi, Hacıahmetpınarı Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Hacıömerler Mahallesi, Gökçedağ Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Hindikler Mahallesi, Bayıryüzügüney Mahallesi, İrfaniye Mahallesi, Hamzacık Mahallesi, Gökçepınar Mahallesi, Beyce Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Hopanlar Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Çakırca Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Dada Mahallesi, Kazimiye Mahallesi, Kızılcadere Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Göbül Mahallesi, Karamanlar Mahallesi, Delice Mahallesi, Odaköy Mahallesi, Küçükakçaalan Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Meydançayırı Mahallesi, Kızılöz Mahallesi, Gürleyen Mahallesi, Ramazanlar Mahallesi, Mollaoğlu Mahallesi, Kuzköy Mahallesi, Hasanlar Mahallesi, Sağırlar Mahallesi, Örenköy Mahallesi, Kurtlar Mahallesi, Hondular Mahallesi, Kireç Mahallesi, Sebiller Mahallesi, İsmailler Mahallesi, Selimağa Mahallesi, Mahmutça Mahallesi, Karagöz Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Sarısipahiler Mahallesi, Karyağmaz Mahallesi, Tezlik Mahallesi, Şabanlar Mahallesi, Resüller Mahallesi, Kavakköy Mahallesi, Üçeylül Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Saçayak Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Kumlu Mahallesi, Yukarıyağcılar Mahallesi, Umurlar Mahallesi, Sinderler Mahallesi, Naipler Mahallesi, Küçükler Mahallesi, Yunuslar Mahallesi, Turnacık Mahallesi, Sakızköy Mahallesi, Mıcırlar Mahallesi, Yukarımusalar Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Poyracık Mahallesi, Yassıören Mahallesi, Taşkesiği Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Veliler Mahallesi, Süleler Mahallesi, Vakıf Mahallesi, Tafak Mahallesi ve Sarnıçköy Mahallesidir. Dursunbey kiralık ev arayışınızda bu mahallelerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Dursunbey Kiralık Daire Fiyatları

Ev arayışında ilçenin emlak piyasası hakkında bir araştırma yapacak vaktiniz yoksa bunu dert etmenize gerek de yok. Biz EmlakJet ailesi olarak ilçenin kiralık dairelerinin fiyatlarını sizler için analiz ettik. 2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçedeki toplam konut sayısı 25.201’dir. Konut başına düşen kişi sayısı 3,95’tir. İlçedeki kiralık dairelerin ortalama alanları 110 metrekaredir. Dursunbey kiralık daire fiyatları ortalama 784 Türk Lirası olarak karşımıza çıkar. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı da 7 Türk Lirasına denk gelir.

Ev arayışınız hala devam ediyorsa ilgili ilanlara sitemizde sizleri bekliyor. İlçede yaşamak istiyorsanız ya da kısa süreliğine burayı ziyarete gelecekseniz Dursunbey günlük kiralık ev ilanlarına sitemiz üzerinden istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Dursunbey Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.