/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sındırgıcancel

Balıkesir Sındırgı Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sındırgı kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir iline bağlı Sındırgı ilçesi Balıkesir ilinin güney doğu kesimlerinde yer almaktadır. Sındırgı kiralık daire arayan kişiler ilçenin kuzeyinde Dursunbey, Bigadiç, güneyinde Manisa’nın Demirci, Gördes ve Akhisar, batısında yine Manisa’nın Kırkağaç, doğusunda Kütahya’nın Simav ilçesinin yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Sındırgı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sulu tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede birçok sebze ve meyve ürünü yetiştirilebilmektedir. Akdeniz iklim bölgesi içerisinde yer alan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu nedenle ilçede seracılık faaliyetleri de oldukça yaygındır.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 33 bin 924’tür. İlçe nüfusunun yüzde 48,18’ini (16 bin 343) erkek, yüzde 51,82’sini (17 bin 581) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sındırgı kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz 73 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akçakısrak Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Alakır Mahallesi, Alayaka Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Aslandede Mahallesi, Bayırlı Mahallesi, Bayraklı Mahallesi, Bulak Mahallesi, Bükrecik Mahallesi, Büyükdağdere Mahallesi, Camicedit Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Çakıllı Mahallesi, Çaltılı Mahallesi, Çamalanı Mahallesi, Çavdaroğlu Mahallesi, Çaygören Mahallesi, Çayır Mahallesi, Çelebiler Mahallesi, Çıkrıkçı Mahallesi, Çılbırcı Mahallesi, Çoturtepe Mahallesi, Danaçayır Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Derecikören Mahallesi, Devletlibaba Mahallesi, Düğüncüler Mahallesi, Düvertepe Mahallesi, Eğridere Mahallesi, Eşmedere Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Gözören Mahallesi, Hisaralan Mahallesi, Ilıcalı Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İbiller Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karagür Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kertil Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kıranköy Mahallesi, Kızılgür Mahallesi, Kocabey Mahallesi, Kocakonak Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Kozlu Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçükbükü Mahallesi, Küçükdağdere Mahallesi, Kürendere Mahallesi, Mandıra Mahallesi, Mumcuköy Mahallesi, Ormaniçi Mahallesi, Osmanlar Mahallesi ve Pelitören Mahallesi’dir.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

Sındırgı ilçesinden konut arayan kişilerin önem verdiği bir diğer konu da ilçenin eğitim imkanlarıdır. Özellikle çocuk sahibi olan kişiler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından incelendiğinde bölge halkının ihtiyacını karşıladığı bilgisine ulaşılmıştır. Balıkesir Sındırgı kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Sındırgı Anadolu İmam Hatip Lisesi: Camikebir, Akhisar Caddesi, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 18 61 numaralı hattı deneyebilirsiniz.
  • İbrahim Ethem Akıncı İllkokulu: Çavdaroğlu Mahallesi Yazılıkavak Mevki, Yazılı Kavak Mevkii, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 57 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu: Camicedit, Balıkesir Caddesi No:2, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 44 33 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Çavdaroğlu, Atatürk Caddesi, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 12 53 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Balıkesir Sındırgı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Balıkesir Sındırgı uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

13 Ağustos 2020

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

12 Ağustos 2020

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

11 Ağustos 2020

Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

7 Ağustos 2020

Sındırgı Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.