/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sındırgıcancel
Balıkesircancel

Balıkesir Sındırgı Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sındırgı kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir iline bağlı Sındırgı ilçesi Balıkesir ilinin güney doğu kesimlerinde yer almaktadır. Sındırgı kiralık daire arayan kişiler ilçenin kuzeyinde Dursunbey, Bigadiç, güneyinde Manisa’nın Demirci, Gördes ve Akhisar, batısında yine Manisa’nın Kırkağaç, doğusunda Kütahya’nın Simav ilçesinin yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Sındırgı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sulu tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede birçok sebze ve meyve ürünü yetiştirilebilmektedir. Akdeniz iklim bölgesi içerisinde yer alan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu nedenle ilçede seracılık faaliyetleri de oldukça yaygındır.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 33 bin 924’tür. İlçe nüfusunun yüzde 48,18’ini (16 bin 343) erkek, yüzde 51,82’sini (17 bin 581) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sındırgı kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz 73 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akçakısrak Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Alakır Mahallesi, Alayaka Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Aslandede Mahallesi, Bayırlı Mahallesi, Bayraklı Mahallesi, Bulak Mahallesi, Bükrecik Mahallesi, Büyükdağdere Mahallesi, Camicedit Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Çakıllı Mahallesi, Çaltılı Mahallesi, Çamalanı Mahallesi, Çavdaroğlu Mahallesi, Çaygören Mahallesi, Çayır Mahallesi, Çelebiler Mahallesi, Çıkrıkçı Mahallesi, Çılbırcı Mahallesi, Çoturtepe Mahallesi, Danaçayır Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Derecikören Mahallesi, Devletlibaba Mahallesi, Düğüncüler Mahallesi, Düvertepe Mahallesi, Eğridere Mahallesi, Eşmedere Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Gözören Mahallesi, Hisaralan Mahallesi, Ilıcalı Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İbiller Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karagür Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kertil Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kıranköy Mahallesi, Kızılgür Mahallesi, Kocabey Mahallesi, Kocakonak Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Kozlu Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçükbükü Mahallesi, Küçükdağdere Mahallesi, Kürendere Mahallesi, Mandıra Mahallesi, Mumcuköy Mahallesi, Ormaniçi Mahallesi, Osmanlar Mahallesi ve Pelitören Mahallesi’dir.

Sındırgı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

Sındırgı ilçesinden konut arayan kişilerin önem verdiği bir diğer konu da ilçenin eğitim imkanlarıdır. Özellikle çocuk sahibi olan kişiler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından incelendiğinde bölge halkının ihtiyacını karşıladığı bilgisine ulaşılmıştır. Balıkesir Sındırgı kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Sındırgı Anadolu İmam Hatip Lisesi: Camikebir, Akhisar Caddesi, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 18 61 numaralı hattı deneyebilirsiniz.
  • İbrahim Ethem Akıncı İllkokulu: Çavdaroğlu Mahallesi Yazılıkavak Mevki, Yazılı Kavak Mevkii, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 57 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu: Camicedit, Balıkesir Caddesi No:2, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 44 33 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Çavdaroğlu, Atatürk Caddesi, 10330 Sındırgı/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 516 12 53 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Balıkesir Sındırgı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Balıkesir Sındırgı uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.