/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Balıkesircancel

Balıkesir Kiralık Daire

araması için 408 ilan bulundu
TÜM İLÇELER
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Balıkesir Kiralık Daire Arayanlara Özel İlçe Rehberi

 

Balıkesir kiralık daire arayanlar için İlin ilçelerini ve genel özelliklerinin neler olduğunu araştırdık. Bu şekilde Balıkesir’in hangi ilçesinde yaşamak isteyeceğinize çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Aynı zamanda yaşamak için seçeceğiniz veya hali hazırda yaşadığınız ilçede ulaşım başta olmak üzere sizin için önemli olan kriterler hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. İşte Emlakjet.com ziyaretçilerine özel Balıkesir İlçe rehberimiz.

 

Balıkesir’de Hangi İlçeler Yer Alıyor ve Özellikleri Nelerdir?

 

 • Balıkesir İlinin Balya İlçesi: 952 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Balya İlçesinin il merkezine olan uzaklığı 50 kilometredir. İlçede 43 köy ve 2 belde bulunuyor.

 

 • Balıkesir İlinin Susurlık İlçesi: Susurluk ilçesinin yüzölçümü 945 kilometre karedir. İlin kuzeydoğu kısmında yer alan Susurluk 1926 senesinde Balıkesir’e bağlı İlçe statüsüne geçmiştir. İlçede 2 belde ve 45 adette köy yer alıyor. İl merkezine uzaklığı da 45 kilometredir.

 

 • Balıkesir ilinin Edremit İlçesi: Balıkesir il merkezine 87 kilometre uzaklıkta bulunan İlçenin yüzölçümü 708 kilometre karedir. Edremit İlçesinden diğer illere karayolu ve havayolu ile ulaşım imkanları bulunuyor. Balıkesir Edremit kiralık daire arayanlar için ilçede 20 köy ve 5 adette belde bulunuyor.

 

 • Balıkesir İlinin Savaştepe İlçesi: 1954 senesinde ilçe statüsüne giren Savaştepe ilçesinin il merkezine uzaklığı 54 kilometredir. İlçede 44 köy muhtarlığı ile bu köylere bağlı toplam27 köy altı yerleşim birimi yer alıyor.

 

 • Balıkesir İlinin Burhaniye İlçesi: 280 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçenin merkezine bağlı olmak üzere 11 mahalle ile birlikte 25 köy bulunuyor. İl merkezine 97 kilometre uzaklıkta bulunan Burhaniye İlçesinden İstanbul, Ankara ve Bursa İllerine her gün gece yarısına kadar otobüs bulunmaktadır. Burhaniye Balıkesir kiralık daire seçeneklerini sayfamızda yer alan ilanlardan inceleyebilirsiniz.

 

 • Balıkesir İlinin Erdek İlçesi: Balıkesir il merkezine 107 kilometre uzaklıkta bulunan Erdek ilçesinde ilçe merkezine bağlı olmak üzere toplamda 21 adet köy ve 2 adette belde bulunuyor.

 

 • Balıkesir İlinin Gömeç İlçesi: İlçenin yüzölçümü 223 kilometre kare olup, Doğusunda Madra Dağı bulunmaktadır. İl merkezine 120 kilometre uzaklıkta bulunan ilçede toplam 9 köy ve 2 belde yer alıyor. Emlakçıdan veya Sahibinden Balıkesir kiralık daire seçeneklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 • Balıkesir’in Dursunbey İlçesi: 1952 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçede 103 adet köy bulunuyor. Dursunbey İlçesinin Balıkesir İl merkezine olan uzaklığı 92 kilometre olup, her sabah başı otobüs ve günde 3 kere de tren ile ulaşım sağlanıyor.

 

 • Balıkesir İlinin Havran İlçesi: 543 kilometre kare yüzölçümünden oluşan Havran ilçesinde 26 adet köy ve 1 adette belde bulunuyor. İl merkezine uzaklığı ise 78 kilometredir.

 

 • Balıkesir İlinin Bandırma İlçesi: Toplamda 690 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Bandırma’da önemli bir liman kentidir. İlçede 2 belde ile birlikte 35 adette köy yer alıyor. Özellikle denizyolu ulaşımında ilerlemiş olan Bandırma oldukça rahat bir konumdadır. 1988 senesinde başlayan İstanbul-Bandırma hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri bu iki ilin arasındaki ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştırmıştır. Bandırma kiralık daire seçeneklerimiz için ilanlarımıza göz gezdirebilirsiniz.

 

 • Balıkesir’in İvrindi İlçesi: İlçenin 751 kilometre kare yüzölçümü olup, ilçe merkezine bağlı 66 köy ile birlikte 4 tane de belde bulunmaktadır. İlçeye Balıkesir il merkezinden kalkmakta olan otobüs ve minibüsler aracılığı ile ulaşım sağlanmaktadır.

 

 • Balıkesir İlinin Gönen İlçesi: 1152 kilometre kare toplam alan üzerinde kurulu olan ilçede 1 belde ve 89 adette köy bulunuyor. Balıkesir Gönen kiralık daire seçenekleri için ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 • Balıkesir İlinin Sındırgı İlçesi: Toplamda 1433 kilometre karelik bir alana sahip olan ilçenin il merkezine olan uzaklığı 63 kilometredir. İlçenin 68 köyü bulunuyor. Balıkesir kiralık daire seçeneklerimizi inceleyerek Sındırgı ilçesine ait ilanları da görebilirsiniz. 

 

 • Balıkesir İlinin Marmara Adası İlçesi: 117 kilometre kare yüzölçümü bulunan Marmara Adası, İstanbul’dan 93 mil ve Erdek’ten de 22 mil uzaklıktadır. Adaya deniz ulaşımı ile ulaşım sağlanıyor. Marmara Adasında toplamda 2 belde ile birlikte 6 köy bulunuyor.

 

 • Balıkesir İlinin Kepsut İlçesi: İl merkezine 29 kilometre uzaklıkta bulunan ilçenin toplam yüzölçümü ise 894 kilometre karedir. 47 adet belde ve 16 adette köy ilçede yer alıyor.

 

 • Balıkesir İlinin Bigadiç İlçesi: Balıkesir’e 38 kilometre uzaklıkta bulunan ilçenin toplam kapladığı alan ise 1007 kilometre karedir. İlçede 70 adet köy bulunuyor.

 

 • Balıkesir’in Manyas İlçesi: 593 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Manyas İlçesinin il merkezine olan uzaklığı 82 kilometre olup, Manyas Gölü’ ne de 10 kilometre uzaklıktadır.

 

 • Balıkesir İlinin Ayvalık İlçesi: İlçenin toplam yüzölçümü 265 kilometre karedir. Ayvalık İlçesinde 2 adet belde ve 16 adette köy bulunuyor. Özellikle yaz aylarında yazlıkçıların ve tatil amaçlı ilçeyi ziyaret edenlerin arttığı ilçenin kendine has bir iklimi bulunuyor. İlçede ulaşım ise karayolu ile sağlanabiliyor. Balıkesir Ayvalık kiralık daire seçeneklerimizi inceleyerek sizde ister yazlık isterseniz de sürekli yaşamak için ev kiralarına ve seçeneklerine bakabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Balıkesir Kiralık Daire
Balıkesir Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bartın Kiralık Daire
 • Batman Merkez Kültür Mahallesi Kiralık Daire
 • Batman Kiralık Ev
 • Bilecik Kiralık Ev
 • Bolu Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.