/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İnegölcancel

Bursa İnegöl Kiralık Daire İlanları

araması için 10 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

İnegöl Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Bursa İnegöl kiralık daire ve satılık ev ilanları arasından istediğiniz özelliklerdeki ve size uygun fiyatlı ilanları Emlakjet uygulamasıyla görüntüleyebilir ve çok kısa sürede size uygun emlak tercihinizi yapabilirsiniz. Bursa İnegöl kiralık daire seçenekleri Türkiye’nin önemli büyükşehirlerden olan Bursa merkeze yarım saatlik bir ulaşım mesafesi imkanına sahip olduğundan dolayı iyi bir tercihtir. 250.000 bini geçen nüfusuyla İnegöl hem mobilya hem de sanayi alanında atılım yapmış ve buradaki tüm emlak yatırımları sahiplerine iyi bir kazanç getirisi sunmuştur. İnegöl bölgesinde aradığınız kriterlere ait İnegöl kiralık ev ilanları, Emlakjet güvencesiyle sizlere sunulmuş olmakla birlikte çok kısa bir zaman ayırarak tüm Bursa ve çevresindeki ilanları kolayca görüntüleyebilir ve birbiriyle bu platform üzerinden kolayca karşılaştırabilirsiniz. İnegöl'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL’dir.

Bursa, Türkiye’nin dördüncü en büyük şehridir. Şehirde pek çok tarihi ve doğal güzellikler yer almaktadır. Bursa ulaşımın kolay yapılabildiği yer olduğundan dolayı pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Bursa, Osmanlı’nın ilk başkenti olarak tarihi bir öneme sahiptir. Bu nedenle şehirde gezilecek önemli tarihi yapılar günümüzde hala varlığını korumaktadır. Kervanlar, önemli ibadethaneler, hamamlar ve tarihi köyler burada ziyaret edilebilecek önemli yerlerden bazılardır. Şehir 2016 yılında yaşanılabilir şehirler arasında dünyada 28. Sırada yer almaktadır. Böylece Türkiye’de de en yaşanılabilir şehir olarak dikkat çekmektedir. Bölgeye en eski yerleşimlerin ne zaman yapıldığı bilinmemek ile beraber en eski kalıntıların milattan önce 700 yılına kadar gittiği bilinir. Şehirde bulunan Bursa Surları, Osmanlı’nın tarihinden bile eskidir. Bununla birlikte diğer surlar ve külliyeler Osmanlı hakkında ve dönem hakkında insanlara önemli bilgiler vermektedir. Aynı zamanda buraya gelen kişiler camiler başta olmak üzere tarihte önemli yere sahip ibadethaneleri ziyaret ederek, güzel bir deneyim elde edebilirler. Bursa, alternatig turizmin vazgeçilmez noktalarındandır. 

Bursa İnegöl Kiralık Daire İlanları

İnegöl kiralık daire ilanları ve satılık ev ilanları sizin için en uygun fiyatlarla sitemizde sizleri beklemektedir. Dilerseniz İnegöl’de kiralık müstakil ev sahibinden satılık daire ilan seçeneklerinden size en cazip fiyat avantajlarıyla yararlanabilir dilerseniz de emlak ofislerinin sitemiz üzerinden sunduğu geniş emlak seçeneğiyle hayalini kurduğunuz ev ya da daireye kavuşabilirsiniz. Emlakjet emlak seri ilan sektörünün en çok ziyaret edilen sitelerinden olmasının yanı sıra aşağıdaki özellikleriyle size yardımcı olmaktadır.

 • Ev aradığınız bölgeye ait merak ettiğiniz her konuda size yardımcı olacak bölge raporu bilgisi
 • Evini satılığa çıkaracaklar için evin özelliklerinin girilerek evin piyasa değerinin öğrenilmesi 
 • İstediğin evin konumunun yakınlarında bulunan okul, metro, hastane gibi seçeneklerin girilerek hızlı ve kolay bir şekilde istenilen ilanların listelenebilmesi
 • İnegöl kiralık ucuz evler arasında karşılaştırma yapmanıza olanak tanımasıyla uygulamayı kullananlara en uygun fiyatlı satılık ya da kiralık ev ilanlarını, yeni başlanan projelerini kapsamlı bir şekilde sunmaktadır.

Bursa İnegöl Kiralık Daire ve İşyeri Seçenekleri

Bursa İnegöl kiralık işyeri ilanlarını da mobil uygulamamız ile görüntüleyebilir dilerseniz belirleyeceğiniz size özel fiyat, konum, metre kare gibi özellikleri kendinize uygun bir biçimde seçebilir isterseniz de ilanlar arasından ihtiyacınız olan kiralık iş yerlerinemobilya sektörünün öncüsü bu ilçede sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulamamızın kolay bir uygulama olması sebebiyle işlemlerinizi basit usullerle gerçekleştirebilir geniş ilan seçeneği sayesinde yalnız kiralık işyeri alanında değil kiralık, günlük kiralık, devren satılık gibi birçok farklı kategoride size uygun ilanları listeleyebilirsiniz. Mobil uygulaması ile ayrıca size uygun bina durumunu, yaşını, oda sayısı gibi fiziksel özellikleri kolayca kategorize edebilir Bursa İnegöl Mesudiye Mahallesi kiralık evler şeklinde özel konumlar ve mahalleleri belirleyebilir ve buradaki seçenekler arasından tercihlerini hızlı ve bütçenize uygun bir biçimde yapabilirsiniz. Emlakjet uygulaması üzerinden İnegöl kiralık daire başta olmak üzere kiralık ve satılık tüm emlak ilanlarına ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Emlakjet.com yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkese aradıkları evi en hızlı ve en kolay şekilde buldurmaya yardımcı olmaya uzun yıllardır devam ediyor. İstediğiniz kriterlere en uygun ilanı kolaylıkla bulup, hızlıca sahip olabileceğiniz Jethat teknolojisi ile her geçen gün mutlu ev sahiplerinin sayısını artırmaktan gurur duyuyoruz. İnegöl satılık daire almayı düşünenler için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda sizlere ilçe hakkında bilinmesi gereken tüm genel bilgileri aktardıktan sonra ev ve lokasyon tercihinizde kolaylık sağlayacak.

İnegöl, Bursa’nın merkez ilçeleri içerisindeki en kalabalık ilçesi ve Güney Marmara’nın en büyük 2. kentidir. Günümüzde İnegöl, büyük ve modern sanayi kenti olmasının yanı sıra Türkiye’deki pek çok ilden çok daha gelişmişlik seviyesine sahiptir. İnegöl’de ev satın almak isteyenler için ilçe hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için ilçenin tüm özelliklerini araştırdık. İnegöl’ün yerli halkı Bursalı olun Manavlardan oluşur. Ancak günümüzde yoğun göçlerle birlikte İnegöl’de tüm milletlerden çeşitli insanların yaşadığı kozmopolit bir kent haline gelmiştir. Yeni parkları geniş caddeleri, alışveriş merkezleri ile modern bir şehir görünümüne sahiptir. Kent olaraki Anadolu’nun önemli ulaşım yolları üzerinde bulunmaktadır. Ülke nüfusunun yüzde 50’sinden fazlasına hitap eden İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinin tam ortasında ve her birine otoyolla 3 ile 5 saat arasında ulaşımı kolaylıkla sağlanabilen merkezi bir yerdir. İnegöl satılık konut arayışında olanlar için ilçenin çevresinde bulunan diğer ilçeler ise şöyledir;

 • Kuzeyinde Yenişehir ilçesi,
 • Batısında Kestel ilçesi,
 • Güneyinde Kütahya ili,
 • Doğusunda Bilecik ili,
 • Güneybatısında Keles ilçesi ile komşudur.

2019 yılı TÜİK verilerine göre nüfusu 268.155 kişidir. Bu nüfusun yüzde 49,68’i kadınlardan, yüzde 50,32’si erkeklerden oluşmaktadır. Toplam yüzölçümü 1.006 kilometrekare, rakımı ise 290 metredir. 

İnegöl Satılık Daire Piyasa Bilgileri

Emlakjet 2019 yılı Temmuz ayı Bölge Raporu verilerine göre Bursa’nın İnegöl ilçesindeki satılık konutların piyasa değer ve bilgileri şu şekilde verilmiştir;

 • Konutların ortalama yaşam alanı 135 metrekare,
 • Konutların amortisman süresi ortalama 20 yıl,
 • Metrekare birim satış fiyatı ortalama 1.780 TL’dir. 

Tercih edeceğiniz konutun bulunduğu semte, sahip olduğu iç ve dış özelliklerine ve site veya mahalle alternatiflerine göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. İnegöl’de satılık müstakil evler gibi çeşitli ilanları listeleme sayfamızdan detaylıca inceleyebilir ve hayalinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz. 

İnegöl Satılık Daire Fiyatları

Emlakjet Bölge Raporu verilerine göre İnegöl ilçesindeki konut satış fiyatları 2019 yılı içerisinde ortalama olarak şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

 • 2+1 100 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 175.800 Türk Lirası,
 • 3+1 135 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 236.115 Türk Lirası,
 • 4+1 199 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 292.928 Türk Lirası,
 • 5+1 220 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 305.800 Türk Lirasıdır. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmemeniz önerilmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun evi kolaylıkla bulabilmek için sizde Emlakjet’in güvenilir emlakçılarından danışmanlık hizmeti alabilir ya da sitemizde bulunan en çok tercih edilen sahibinden satılık daire İnegöl Merkez ilanlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

İnegöl Kiralık Daire
Bursa İnegöl Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! İnegöl Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İzmir Karabağlar Yaşar Kemal Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Fatih Seyyid Ömer Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Bayındır Satılık Tarla
 • İstanbul Esenyurt Balıkyolu Mahallesi Satılık Daire
 • Gümüşhane Gümüşhane Merkez Akçakale Köyü Satılık Daire
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.