/static/img/logo.svg
search
Demirtaş Cumhuriyet Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Bursa Demirtaş’ta daire kiralamak, Bursa’da kiralık dairelere olan talep göz önünde bulundurulduğunda oldukça zordur. Yaşamak istediği yerle ilgili yeterli bilgiye sahip olmayan vatandaşlar, güzel ve konforlu dairelere ulaşmak için oldukça zor ve zahmetli yollara başvurmak zorunda kalmaktadır. Emlak Jet, kullanıcılarının bu yorucu arayış sürecini yaşamasını engelleyerek binlerce farklı Bursa Demirtaş Cumhuriyet mahallesi kiralık daire seçeneğini anında beğeninize sunar. Web sitemizin sağladığı bu hızlı ve avantajlı daire fırsatları, kullanıcıların, hayallerindeki dairelere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. 

 

2007 yılından sonra Belediyelikten çıkartılarak Osmangazi İlçesine bağlanan Demirtaş, bu tarihten sonra yaşadığı değişim ve gelişim ile Bursa’yla birlikte önemli mesafeler kat etti. Osmangazi ilçesinin yeni cazibe merkezi olması amacıyla düğmeye basılan Demirtaş’ta aşağıdaki tesisler inşa edilerek Ali Sönmez Kampüsü ile birlikte mahalleye pek çok cazibe merkezi kazandırıldı.

 

  • Demirtaş Meydanı ve Kültür Merkezi,
  • Kentsel dönüşüm projeleri,
  • Spor Kompleksleri,
  • Atıcılık ve Trap Tesisleri.

 

16 Bin olan Demirtaş’ın nüfusu bu gelişimlerle birlikte kısa sürede 80 Bine ulaşarak pek çok ilçeyi geride bıraktı. Sık sık ilçe olması tartışılan Demirtaş’ın parlak geleceği kiralık daire fiyatlarına şimdiden yükselme olarak yansıyarak metrekare ortalama kira bedellerinin 9 TL olarak belirlenmesine yol açtı. İlerleyen günlerde gelişimi ve nüfusu arttıkça bu kira bedellerinin yükseleceğini beklemek bir sürpriz olarak karşılanmayacaktır. Her geçen gün gelişimini artıran ve aldığı yatırımlar ile kültürel ve modern bir mahalle haline dönüşümünü tamamlayan mahallede ekonomik kira bedellerine ev bulmanın yolu Emlakjet’ten geçmektedir. Yüksek seyreden kira ortalamalarına aldanmadan Emlakjet’e gelerek en hesaplı, en cazip ve merkezi konumdaki daireleri kiralama şansı elde ederek gelişimini sürdüren Demirtaş Mahallesi’nde yerinizi alabilirsiniz.

 

Bursa Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve En Güzel Ev Seçenekleri

Bursa’ da hayalindeki Demirtaş Cumhuriyet mahallesi kiralık ev seçeneklerine kavuşmak için sitemizden yararlanmak isteyen vatandaşlar, aynı zamanda birden çok ev seçeneğini aynı anda değerlendirerek aralarında karşılaştırma yapabilme imkânı elde eder. Bu avantaj, benzer özellikler gösteren daireleri fiyat ve konum itibariyle kıyaslayarak çok daha isabetli seçenekler yapmanızı sağlamaktadır.

 

Kurumumuz, elde edilen verileri düzenli bir liste haline getirerek tam olarak ihtiyaçlarınıza cevap veren bir eve ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu amaca yönelik kullanılan filtreleme seçenekleri ve arama bölmeleri, isteklerinizi spesifikleştirerek en doğru eve kavuşmanıza olanak sağlar. Bu nedenle Bursa Demirtaş kiralık ev arayışlarında Emlak Jet’ i kullanmak, çok daha isabetli kararlar vermenize yardımcı olmaktadır.

 

Bursa Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Binlerce Farklı Seçeneği Elinizin Altında

Emlakçıdan veya sahibinden Bursa Demirtaş kiralık daire seçenekleri arasında tercih yapamayan vatandaşlar, Emlak Jet bünyesinde bulunan dairelerin muhataplarına ulaşarak çok daha detaylı bilgi sahibi olabilir. Emlak Jet bünyesinde bulunan tüm daireler, son derece güvenilir ve şeffaftır. Çok daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyan vatandaşlar, iletişim bilgilerinden yararlanarak uzun vadede ihtiyaç duyduğu bilgilere erişebilir. Bu durum, kullanıcıların uzun vadede mağduriyet yaşayacağı herhangi bir gelişmenin meydana gelmesinin önüne geçmektedir. Bursa Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire güvencesi ile kısa sürede tarafınıza sunularak aylar süren ev arama sürecinin önüne geçilmektedir.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Faiz İndirimi Gayrimenkul Sektörünü C...

Faiz İndirimi Gayrimenkul Sektörünü C...

23 Ağustos 2019

Vatandaş Mevduattaki Parasını Konuta ...

Vatandaş Mevduattaki Parasını Konuta ...

22 Ağustos 2019

E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

21 Ağustos 2019

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

20 Ağustos 2019

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

20 Ağustos 2019

Osmangazi Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.