/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bozkurtcancel

Denizli Bozkurt Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Bozkurt Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozkurt kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan haftalar süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bozkurt Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Coğrafya Bilgisi

Denizi ilinin bir ilçesi olan Bozkurt, Denizli ilinin doğusunda il merkezine 52 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Doğusunda Çardak, batısında Honaz, kuzeyinde Baklan ve Çal, güneyinde Acıyapam ilçesi olan ilçenin rakımı 866.8 metredir. Bozkurt kiralık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin yüzölçümünün 400 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe topraklarının büyük bir bölümü Hambat Ovası sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple ilçe halkının büyük bir çoğunluğu geçimini tarım faaliyetleri ile sürdürmektedir. Bozkurt tarımda sulama anlamında son dönemlerde oldukça büyük gelişmelere ev sahipliği yapmıştır. İlçeye bağlı olan Bozkurt ve ona bağlı Cumalı ve Tutluca köylerinde sulu tarım faaliyetleri oldukça yaygındır. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinin başlıcaları: Arpa, buğday, kimyon, anason, fasulye, nohut, ayçekirdeği, mısır ve tütündür. Bulunduğu konum sebebi ile Akdeniz ve Ege iklimi arasında bir geçiş bölgesi olan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçmektedir. En çok yağışın ilkbahar mevsiminde düştüğü ilçede sürdürülen tarım faaliyetlerinin yanı sıra hayvancılık faaliyetleri de öne çıkmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri dahilinde, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ve alabalık işçiliği faaliyetleri yürütülmektedir. Bozkurt kiralık daire arayışında olan kişiler araştırmalarında bölgenin ekonomik anlamda geçmiş dönemlerden daha üst seviyelerde olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar Bu sebep ile Bozkurt kiralık ev arayan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Bozkurt Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 9 bin 920’dir. İlçe toplam nüfusunun yüzde 50,42’sini (5 bin 2) erkek, yüzde 49,58’ini (4 bin 918) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bozkurt kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 mahalle bulunmaktadır. Bozkurt kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Alikurt Mahallesi, Armutalanı Mahallesi, Avdan Mahallesi, Baklankuyucak Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Başçeşme Mahallesi, Cumalı Mahallesi, Çambaşı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamdiye Mahallesi, Hayrettinköy Mahallesi, İnceler Mahallesi, İncelertekkesi Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Sazköy Mahallesi, Tutluca Mahallesi ve Yenibağlar Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık konut tercihinizi Denizli Bozkurt ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Denizli Bozkurt’da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Bozkurt Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.