/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çilimlicancel

Düzce Çilimli Kiralık Daire İlanları

araması için uygun ilan bulunamadı

Çilimli Kiralık Daire Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çilimli kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi edinerek konut kiralama sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Çilimli Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomisi

Düzce iline bağlı Çilimli ilçesinin temel geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. İlçenin en yüksek sağlayan tarım ürünü fındıktır. İlçe halkı fındık üreticiliği alanında yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir. İlçede fındık dışında mısır, tütün ve silajlık mısır üretimi de yaygındır. İlçe toplam nüfusunun yüzde 80’i tarım faaliyetleri ile uğraşmaktadır. Oldukça verimli arazilere sahip olan ilçe topraklarının yüzde 86’sı tarım yapılabilir arazidir. Geri kalan arazileri ise çayır, mera ve ormanlık araziler oluşturmaktadır. Çilimli kiralık daire arayan vatandaşlar ilçede tarım faaliyetleri dışında hayvancılık faaliyetleri ile de ilgilenildiği bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yapılan büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ticari amaçlı değildir ve mera işletmeciliği şeklinde yapılmaktadır. İlçede büyükbaş hayvancılık faaliyetleri dışında arıcılık faaliyetleri ile de ilgilenilmektedir. Ormanlık araziler bakımından oldukça zengin olan ilçe içerisinde kayın, çam, köknar, meşe, gürgen, kızılağaç, kavak ve kestane ağaçları yer almaktadır. Bunların dışında ilçede bitki örtüsü olarak orman gülü, kara yemiş, orman çileği, sarmaşık, kekik, nane, funda, çoban püskülü, fındık, böğürtlen ile bazı çayır otları yer almaktadır. Bölgedeki tarım faaliyetleri geçmiş dönemlere göre modernleşme eğilimindedir. Çilimli kiralık ev arayışında olan vatandaşlar bölgede gerçekleşen modernleşme faaliyetlerini de önemsemektedir.

Çilimli Kiralık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 266’dır. İlçe nüfusunun yüzde 57,67’sini (11 bin 688) erkek, yüzde 42,33’ünü (8 bin 578) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çilimli kiralık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 20 adet köy bulunmaktadır. Çilimli kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalle ve köyler: Arabacı Mahallesi Mahirağa Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Topçular Mahallesi, Ulucami Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Alacamescit Köyü, Bıçkıbaşı Köyü, Çalılık Köyü, Dikmeli Köyü, Döngelli Köyü, Esenli Köyü, Hızardere Köyü, İshaklar Köyü, Kafyayla Köyü, Karaçörtlen Köyü, Kırkharman Köyü, Kiraztarla Köyü, Kuşoğlu Köyü, Pırpır Köyü, Sarımeşe Köyü, Söğütlü Köyü, Tepeköy Köyü, Yeniköy Köyü, Yenivakıf Köyü ve Yukarıkaraköy’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Düzce Çilimli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Çilimli’de uygun fiyatlı kiralık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlıca karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Çilimli Kiralık Daire
Düzce Çilimli Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Çilimli Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Konya Karatay Satılık Arsa
 • İstanbul Kadıköy Satılık Daire
 • İstanbul Esenyurt Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Kiralık Daire
 • Edirne Enez Gülçavuş Köyü Satılık Arsa
 • Ankara Çankaya Aşağı Dikmen Mahallesi Kiralık Daire
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.