/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Düzcecancel

Düzce Kiralık Daire

araması için 165 ilan bulundu
TÜM İLÇELER
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Düzce Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek İlçe Rehberi

1999 yılında il statüsü kazanan Düzce ili Batı Karadeniz’de yer almakta olup Emlakjet web sitesi üzerinden Düzce kiralık daire ilanları sıkça ziyaret edilmektedir. Düzce'de kiralık daire seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 6 TL’dir. 377 bini aşan nüfusa sahip Düzce, büyük hasar aldığı 1999 depremi sonrası yeniden ayağa kalkmayı başararak aşağıdaki özellikleriyle günümüze kadar gelişerek büyümüştür. Düzce aşağıda maddeleştirdiğimiz özellikleri sayesinde pek çok turistik ziyaretçinin yanı sıra yerleşik nüfusa da sahip olmuştur. 

 

 • Sahip olduğu jeotermal suları,
 • İstanbul, Bursa, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ne yakın konumu,
 • İlde bulunan üniversitesi,
 • Tarihi dokusu,
 • Berrak denizi,
 • Tabiat güzellikleri,
 • Düzenlenen sal yarışları ve motocross aktiviteleri 

 

3.600 kilometrekareyi aşan yüzölçümü ile küçük bir il olarak nitelendirilemeyecek olan Düzce’de 1999 yılı sonrası inşa edilen pek çok sağlam ve güvenilir proje ile yeniden şehirleşme tamamlanarak Düzce kiralık ev merkez ve ilçelerinde yoğun yerleşim çalışmaları devam etmektedir. Türkiye’nin Batı Karadeniz bölümünde, hızlı gelişen ve sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmeyi başarmış Düzce, Türkiye’nin il statüsü kazanan son şehridir. 81 plaka koduyla en son il olan şehir olarak da anılmaktadır. 

 

Düzce, doğal güzellikleri ve modern şehirleşme yapısıyla Karadeniz Bölgesi’nin en dikkat çeken bölgeleri arasında değerlendirilmektedir. Düzce ovasının kuzey bölümünde yer alan Efteni Gölü, şehrin önemli doğal merkezlerinden biridir. 

 

 • Doğal şelaleler,
 • Tabiat parkları (Demirciönü, Kurugöl, Güzeldere vb.),
 • Büyük ve Küçük Melen çayları 

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz zenginlikleri ile sayısız yaban hayatı koruma ve geliştirme sahasıyla doğayla iç içe bir yaşam merkezidir.İstanbul ve Ankara’yı birleştiren kara yolu şehrin güney kesiminden geçmektedir. Ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahip Düzce, modern şehirleşme örneklerinin görüldüğü bir kenttir. 

 

Öğrencilere Yönelik Düzce Kiralık Daire Seçenekleri

İl merkezinde yer alan Düzce Üniversitesi’nin 25 bini aşan öğrenci kapasitesi, her yıl binlerce öğrencinin Düzce Üniversitesi’ni tercih ederek şehrin nüfusunun artmasına katkı sunmaktadır. Şehir bünyesinde bulunan devlet ve özel öğrenci yurtları dışında Düzce 1+1 kiralık daire sahibinden seçenekleri pek çok üniversite öğrencisi tarafından tercih edilmektedir.

 

İlçe ve Köyleri İçin Hesaplı Düzce Kiralık Daire Seçenekleri

Düzce’de merkez nüfusu kadar ilçelerde ve köylerde azımsanmayacak bir nüfus bulunmaktadır. Şehrin ulaşım yollarına yakın olan konumu, ilçe ve köylerinde Düzce kiralık müstakil seçeneklerini cazip hale getirmektedir.

 

 • Doğal ortam tercih eden,
 • Kendine ait bahçesi olan,
 • Meyve ağaçlarına ve temiz havaya sahip.

 

Bir ev kiralayarak sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmek isteyen herkesin son durağı Emlakjet oluyor. Web sitemizde yer verdiğimiz Düzce kiralık ev alternatiflerinde yer alan müstakil seçenekler yardımıyla Düzce ilçe ve köylerinde hayal ettiğiniz hayatı size sunan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

Üniversiteye yakın, hesaplı ve öğrenciye kira verilen emlakçıdan veya sahibinden Düzce kiralık daire ilanlarına ulaşarak öğrenim süresi boyunca konaklama ihtiyacını gidermek isteyen tüm öğrenci ve aileleri arayışlarını Emlakjet’te nihayete erdirebilir. Düzce kira ortalamasının oldukça altında fiyatlarda eşyalı ve eşyasız seçeneklerle sunulan Düzce kiralık apart evler güncel ilanları ile hayal edilen özelliklere sahip öğrenci evleri web sitemizde sizleri beklemektedir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Düzce Kiralık Daire
Düzce Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Edirne Keşan Kiralık Daire
 • Edirne Merkez Kiralık Daire
 • Edirne Uzunköprü Kiralık Ev
 • Edirne Kiralık Ev
 • Elazığ Merkez Akpınar Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.