/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Uzunköprücancel

Edirne Uzunköprü Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Uzunköprü Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak konut kiralamayı düşünen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Uzunköprü kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Uzunköprü Kiralık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ilinin önemli ilçelerinden biri olan Uzunköprü ilçesi 1224 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Ergene Ovası’nın kuzeyinde yer alan ilçenin denizden yüksekliği 18 metredir. İlçenin yüzde 75’ü düzlük alanlardan oluşmaktadır. İlçenin kuzey kesimlerinde küçük tepecikler bulunmaktadır. Bunlardan en yükseği 221 metre ile Süleymaniye Tepesi’dir. Batısında Yunanistan ve Meriç ilçesi, doğusunda Tekirdağ ili, güneyinde İpsala ve Keşan ilçeleri, kuzeyinde ise Edirne Merkez ve Havsa ilçeleri bulunmaktadır. Uzunköprü kiralık ev arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçede Akdeniz ikliminin Trakya Geçit Tipi alanında yer alan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçmektedir.

Uzunköprü Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 61 bin 485’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,19’unu (30 bin 859) erkek, yüzde 49,81’ini (30 bin 626) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Uzunköprü kiralık daire arayışında olan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 19 adet mahalle ve 53 adet köy bulunmaktadır. Uzunköprü kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Büyük Şehsuvarbey Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çöpköy Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Habib Hoca Mahallesi, Halise Hatun Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kavak Mahallesi, Küçük Şehsuvarbey Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahalles,i Mescit Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Muradiye Cami Mahallesi, Okullar Mahallesi, Rızaefendi Mahallesi, Alıç Köyü, Altınyazı Köyü, Aslıhan Köyü, Balaban Köyü, Balabankoru Köyü, Başağıl Köyü, Bayramlı Köyü, Beykonak Köyü, Bıldır Köyü, Çakmak Köyü, Çalı Köyü, Çavuşlu Köyü, Çiftlik Köyü, Çobanpınar Köyü, Danişment Köyü, Değirmenci Köyü, Dereköy Köyü, Elmalı Köyü, Eskiköy Köyü, Gazimehmet Köyü, Gemici Köyü, Hamidiye Köyü, Hamitli Köyü, Harmanlı Köyü, Hasanpınar Köyü, Kadıağılı Köyü, Kadıköy Köyü, Karabürçek Köyü, Karapınar Köyü, Karayayla Köyü, Kavacık Köyü, Kavakayazma Köyü, Kırkkavak Köyü, Kırköy Köyü, Kiremitçisalih Köyü, Kurdu Köyü, Kurtbey Köyü, Kurttepe Köyü, Maksutlu Köyü, Malkoç Köyü, Meşeli Köyü, Muhacırkadı Köyü, Ömerbey Köyü, Saçlımüsellim Köyü, Salarlı Köyü, Sazlımalkoç Köyü, Sığırcılı Köyü, Sipahi Köyü, Sultanşah Köyü, Süleymaniye Köyü, Turnacı Köyü, Türkobası Köyü ve Yağmurca Köyü’dür.

Sizler de kiralık konut tercihi Edirne Uzunköprü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Edirne Uzunköprü uygun fiyatlı kiralık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Uzunköprü Kiralık Daire
Edirne Uzunköprü Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Edirne Kiralık Daire
 • Elazığ Merkez Akpınar Mahallesi Kiralık Daire
 • Elazığ Merkez Kültür Mahallesi Kiralık Ev
 • Elazığ Merkez Nail Bey Mahallesi Kiralık Ev
 • Elazığ Merkez Üniversite Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.