/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
23 Nisan Mahallesicancel

Gaziantep Şahinbey 23 Nisan Mahallesi Kiralık Daire

araması için 21 ilan bulundu

Gaziantep 23 Nisan Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Gaziantep kiralık ev ilanları 23 Nisan Mahallesi’ndeki güncel ilanlar web sitemizde yer almaktadır. Emlakjet güvencesi ile Şahinbey'in 23 Nisan Mahallesinde kiralık daire bulmak oldukça kolaydır. Tek tık ile hayal ettiğiniz eve ulaşmak istemez misiniz? Şehrin altını üstüne getirerek kiralık daire aramaya kurumumuz ile son veriyoruz! Gaziantep’teki kiralık daire ilanlarını web sitemiz ve uygulamamız ile kontrol edebilir ve istediğiniz evi filtreleme seçeneği ile kolayca bulabilirsiniz. Mahalle mahalle gezmeye son veren Emlakjet en güncel ilanları sitesinde toplamaktadır. Gaziantep 23 Nisan Mahallesi kiralık daire ilanlarına her gün çok sayıda güncel ilan eklenmektedir. Süresi dolan ve tutulan kiralık daireler ise web sitemiz tarafından düzenli bir şekilde siteden kaldırılmaktadır. Gaziantep'te kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL’dir.

Gaziantep özellikle son yıllarda bilhassa yerli turistlerin ve aynı zamanda yabancı turistlerin çok fazla ilgilisini çeken bir şehir olmaya başladı. Gerek konaklamalı olarak gerekse günübirlik turlarla bilhassa büyük şehirlerden ve çevre illerden çok sayıda insan Gaziantep ‘e geliyor. Esas olarak daha eski yıllarda GAP turizmi çerçevesinde yapılan bu Gaziantep gezileri artık sadece ve özel olarak Gaziantep şehrine yapılan gezilere dönüştü. Bu turistlerin büyük bir kısmı dünyaca meşhur olan Zeugma müzesini gezmek amacıyla gelirken hiç de azımsanamayacak kadar önemli bir kısmı sadece Gaziantep’in dünyaca meşhur lezzetlerini tatmaya geliyorlar. Tabi bu durum doğal olarak şehre inanılmaz bir dinamizm katarken emlak piyasasını da pozitif yönde canlandırıyor.

Gaziantep 23 Nisan Mahallesi Kiralık Daire İlanları

Gaziantep kiralık daire ilanları web sitemizde bulunmakta olup sürekli güncellenmektedir. Gaziantep genel kiralık ev ilanlarının yanı sıra Emlakjet içinde mahalle adı ile de kiralık daire araması yapılabilmektedir. Emlakjet’in haritada görüntüleme seçeneği ile de en pahalı ve en ucuz evlerin nerede olduğu, seçilen dairenin etrafında hangi imkanların bulunduğu haritada net bir şekilde görülmektedir. Haritada görüntüleme seçeneğinde güncel Gaziantep 23 Nisan Mahallesi kiralık daire ilanlarından ucuz kirası olanlar yeşil renk ile; kirası yüksek olanlar ise sarı renk ile gösterilmektedir. Fiyatların üzerine tıklayarak ilgili kiralık daire ilanına hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir. Liste görünümüne tekrar dönüldüğünde ise ev ilanlarının sıralı bir şekilde dizildiği görülecektir.

Gaziantep 23 Nisan Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri ve Alternatif Bölgeleri İnceleyebilirsiniz</h3>

23 Nisan Mahallesi; Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Şahinbey genel olarak pahalı bir ilçedir ve 23 Nisan Mahallesi de Şahinbey’in yüksek kiralara sahip mahalleleri arasında yer almaktadır. Şahinbey ilçesi Gaziantep’in 3 büyük şehrinden biridir ve nüfus yoğunluğu sebebi ile de kalabalık ilk 5 ilçe arasında yer almaktadır. Şahinbey 23 Nisan Mahallesi kiralık daire ilanları 570 Türk Lirası ile 2.500 Türk Lirası arasında değişmektedir. 23 Nisan Mahallesi’nde bulunan evlerin metrekareleri yüksek olup güneş alan, aydınlık ve ferah dairelerdir. Emlakçıdan veya sahibinden Gaziantep 23 Nisan Mahallesi kiralık daire ilanları Emlakjet tarafından sürekli güncellenmektedir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

22 Mayıs 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

21 Mayıs 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

19 Mayıs 2020

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

18 Mayıs 2020

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

15 Mayıs 2020

Şahinbey Kiralık Daire
Gaziantep Şahinbey 23 Nisan Mahallesi Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Gaziantep Şahinbey 60. Yıl Mahallesi Kiralık Daire
 • Gaziantep Şahinbey 75. Yıl Mahallesi Kiralık Daire
 • Gaziantep Şahinbey Abdülhamit Han Mahallesi Kiralık Ev
 • Gaziantep Şahinbey Akkent Mahallesi Kiralık Ev
 • Gaziantep Şahinbey Binevler Mahallesi Kiralık Ev
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.