/static/img/logo.svg
search
60. Yıl Mahallesicancel

60. Yıl Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Gaziantep 60. Yıl Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

60. Yıl Mahallesi’nde ev kiralamak için web sitemizde yer alan güncel ilanlara bakılması yeterli olacaktır. Masa başında, yerinden kalkmadan ve zaman kaybetmeden olabildiğince hızlı bir şekilde istediğiniz eve ulaşabilirsiniz. Gerek telefon ile gerek ise de bilgisayar ile web sitemize giriş yaparak hayalinizdeki evi bulmak oldukça kolaydır. Gaziantep 60. Yıl Mahallesi kiralık daire seçenekleri sitemizde güncel olup en kaliteli ve güvenilir kiralık ev ilanlarına Emlakjet ev sahipliği yapmaktadır. 120 metrekareden başlayan evlerin fiyatları da metrekarelerine ve merkezi konumlu olmalarına bağlı olarak değişmektedir. Gaziantep'te kiralık dairelerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL dolaylarındadır. Gaziantep kiralık ev ilanlarına bakan kişiler site içindeki filtreleme bölümü aracılığı ile mahalle ismi ile de arama yapabilmektedir. Emlakjet daha spesifik aramalar yapılmasına izin vermekte olup bu sayede ev bulma ihtimalini arttırmaktadır. 

Gaziantep şehri hem tarihi dokusu ile hem de eskiden beri Doğu’nun Paris’i olarak bilinmesi ile bilhassa Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin en gözde ve hareketli şehirlerinden birisi. Son yıllarda kültürel alanda da ciddi yatırımların yapıldığı Gaziantep şehri özellikle yerel yönetimlerin de konuya çok fazla eğilmesi sonucu Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden birisi haline geldi. Bu durum doğal olarak emlak piyasasına da yansıdı. Bugün Gaziantep’te çok sayıda günlük veya kısa süreli kiralık ev bulmak mümkün. Bu durum tabi doğal olarak uzun süreli kiraya verilen evlerin ve bilhassa şehir merkezinde olanların fiyatlarına da artış şeklinde yansıdı. Bu bilhassa şehre gelir getirici bir durum.

Gaziantep 60. Yıl Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri için Güncel İlanlar

60. Yıl Mahallesi’nde kiralık evler seçeneklerine bakan kişilerin en büyük destekçisi oluyoruz. Her ilanın güncel ve güvenilir olmasının yanı sıra ilanlar hakkında detaylı bilgi verilmesi de sağlanmaktadır. İlgili evlerin çok sayıda fotoğrafı, binanın içten ve dıştan görselleri, oda sayısı, metrekaresi, kat bilgisi, çevresindeki tesisler ve bina yaşına kadar birçok bilgi ilanların altında detaylı bir şekilde verilmektedir. Emlakjet üzerinden aradığınız Gaziantep 60. Yıl kiralık evler ile ilgili aşağıdaki bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.

 • Sadece oda ve kat sayısı değil; tuvalet sayısı, 
 • Depo ve garaj bilgisi, 
 • Aidat bilgisi, 
 • Asansör hizmeti, 
 • Isıtma sistemi, 
 • Eşya ve depozito bildirimi 
 • Yapının durumu 
 • Kim tarafından kiralandığı
 • Yatırım ve kredi uygunluk bilgileri 
 • İç ve dış özellikleri
 • Kiralayan kişi ya da firmanın bilgileri ve diğer ilanları gibi önemli bilgilere de yer verilmektedir. 

Gaziantep 60. Yıl Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri Birçok Farklı Özellikle Sizlerlere Sunuluyor

Gaziantep 60. Yıl Mahallesi kiralık daire ilanlarının en güncelleri web sitemizde yer almaktadır. Sitemizdeki ilanlar son derece güvenilir olup yayınlanan tüm ilanlar Kurumumuz tarafından teyit edilmektedir. 60. Yıl Mahallesi Şahinbey ilçesinde yer almaktadır ve Şahinbey’in önemli mahallelerinden biridir. Emlakçıdan veya sahibinden Gaziantep 60. Yıl kiralık evler için en iyi adres Emlakjet olup müşterilerin isteklerine yönelik en iyi evi bulmalarını sağlamaktadır. Bu sebep ile de sıklıkla tercih edilen kurumumuz alanında en iyi hizmeti sunan nadir firmalardan biridir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

24 Haziran 2019

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

21 Haziran 2019

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

20 Haziran 2019

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

19 Haziran 2019

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

18 Haziran 2019

Şahinbey Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.