/static/img/logo.svg
search
75. Yıl Mahallesicancel

75. Yıl Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Aradığım Ev Beni Bulsun!

Hemen bize iletişim bilgilerini bırak. Hayal ettiğin evi bulmak için gece gündüz arama yapıp, sana o ev için ulaşalım.

/static/img/404.svg

Şahinbey 75. Yıl Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

75. yıl kiralık daire ilanları en güncel olanları  Gaziantep Şahinbey’de bulunan bu mahalle için web sitemizde yer almaktadır. Emlakjet’te yer alan 75. Yıl kiralık daire ilanları arasında her bütçeye uygun kiralık daireler bulunmaktadır. 120 metrekareye ev bulunabileceği gibi 200 metrekareye de evler sitemizde yer almaktadır. Sitemizde sıfır daireler olduğu gibi ikinci el kiralık daireler de göze çarpmaktadır. Gaziantep 75. Yıl kiralık evler Şahinbey bölgesinde yer almaktadır. Şahinbey konum olarak merkezi ve nezih bir semttir ve burada birçok mahalle bulunmaktadır. Gaziantep’in önemli yerleşim yerlerinden biri olan Şahinbey oldukça büyük bir alana yayılmakta olup kalabalık bir nüfusu bulunmaktadır. Web sitemizde yer alan Şahinbey 75. Yıl Mahallesi kiralık daire ilanları güncel olup ev arayanlar hızlı bir şekilde ilanları inceleyebilmektedir. 

Gaziantep özellikle son yıllarda tam bir öğrenci şehri haline geldi. Şehirde okuyan binlerce öğrencinin çoğunluğu Gaziantep dışından geldikleri için emlak piyasasında çok ciddi bir talep yarattılar. Bu ise normalde kısıtlı olan konut sayısı nedeniyle şehirde emlak fiyatlarını ve buna bağlı olarak kiraları ciddi şekilde arttırdı. Bugün bilhassa öğrencilerin tercih ettiği bölgelerde 1000 TL’nin altında kiraya ev bulmak adeta hayal haline geldi Diğer yandan öğrencilerin şehir esnafına ve genel ekonomisine da birçok artı değer bıraktıkları bir gerçek. Genç nüfus hem Gaziantep şehrine bir dinamizm kattı hem de aynı zamanda bu öğrencilerin bir kısmı bölgedeki sanayi şehirlerinden birisi olan Gaziantep’te kalarak burada çalışmaya ve yaşamaya başladılar. 

En Güncel Şahinbey 75. Yıl Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Gaziantep 75. Yıl kiralık daireler önemli bir merkezi konumdadır. Gerekli olabilecek her sosyal tesise yakın olan 75. Yıl daireleri hastane, okul, diğer sağlık merkezleri, eczane ve karakol gibi birçok unsura kolay ulaşılabilir bir noktadadır. Daireler merkezi konumlu olduğu için hızlı bir şekilde tükenmektedir ve bu sebep ile 75. Yıl’da kiralık daire bulmak zorlaşmaktadır. Ancak kiralık daire arayan ve bulamayan kişilerin kesinlikle Emlakjet’e bakması gerekmektedir. Emlakjet’te en güncel 75. Yıl Gaziantep kiralık ev ilanları bulunmakta olup her gün yeni ilanlar sunmaktadır. Bakılan ilanlar site içinde kaydedilebilmekte ve harita üzerinden tam konumları kontrol edilebilmektedir. 

Bölgedeki Birçok Lokasyon Seçeneğiyle Şahinbey 75. Yıl Mahallesi Kiralık Daire İlanları

Sitemizde yer alan her ilan düzenli olarak kontrol edilmekte ve yenilenmektedir. Kurumumuz müşterilerine son derece önem vermekte olup ev ilanlarını güncel tutmaktadır. Gaziantep ev ilanları seçeneklerine bakmak isteyenlerin ilk tercihi olan sitemizde çok sayıda kiralık daire ilanı yer almaktadır. Gaziantep 75. Yıl kiralık evler için sitemize girerek konumun seçilmesi yeterlidir. Gaziantep kiralık ev ilanları oldukça güvenilir olup Emlakjet kullanıcıları hiçbir zaman mağdur olmamaktadır. En kaliteli, güvenli ve güncel ev ilanları için Emlakjet’te arama yapın. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

24 Haziran 2019

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

21 Haziran 2019

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

20 Haziran 2019

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

19 Haziran 2019

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

Univia Yabancı Yatırımcılardan Yoğun ...

18 Haziran 2019

Şahinbey Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.