/static/img/logo.svg
search
Beyazlar Mahallesicancel

Beyazlar Mahallesi Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Gaziantep Beyazlar Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Yol Gösterebilecek Bilgiler

Gaziantep kiralık daire ilanları Beyazlar Mahallesi’nde ev arıyor; ancak zaman yetersizliğinden bulamıyor musunuz? Ev ilanlarını arıyor; fakat evin başkası tarafından tutulduğunu mu öğreniyorsunuz? Bakmadığınız sokak kalmadı mı? Kontrol etmeniz gereken tek yer Emlakjet! Kurumumuz Gaziantep ev ilanları en güncel olanlarına sitesinde yer veriyor ve tutulan tüm evleri hızlı bir şekilde duyurulardan kaldırıyor. Şehri gezerek ev bulacak zamanı olmayanlar için harita ve konum seçeneği ile en uygun evleri gösteriyor ve bunu hiçbir komisyon almadan yapıyor. Gaziantep Beyazlar Mahallesi kiralık daire seçenekleri için web sitemize girmeniz ve konum bildirerek arama yapmanız yeterlidir. Seçilen mahalledeki tüm güncel kiralık ev ilanını gösterecek olan Emlakjet ile kendiniz için en uygun evi kolayca bulabilirsiniz. 

Gaziantep özellikle çok sayıda üniversite öğrencisi ve askerin de hem merkezinde hem de ilçelerinde yoğun olarak yaşadığı bir şehir. Bu açıdan özellikle dönemsel olarak emlak piyasası son derece canlanıyor Bu sebeple fiyatları mukayese ederken bu duruma da dikkat etmekte büyük fayda var. Bilhassa yaz sonlarında ve yeni üniversite öğrencilerinin şehre yoğun bir şekilde gelmeye başladığı zamanlarda emlak piyasasında ve kiralarda bariz bir artış yaşanıyor. Diğer yandan yaz başlarında tam tersi emlak piyasasının durulduğu ve fiyatlar çok fazla aşağı inmese de daha çok kiralık ev alternatifinin bulunabildiği bir döneme giriliyor. Bunun dışında bilhassa askerlerin yaşadığı bölgelerde kiralık evlere talep her zaman fazla oluyor. 

Gaziantep Beyazlar Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri 

Gaziantep Beyazlar Mahallesi Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Şahinbey ticaretin zengin olduğu yerleşkelerden biri olup Gaziantep’in 3. büyük ilçesidir. Bu sebep ile kira fiyatları yüksektir ancak evlerin metrekareleri de 100 – 200 metrekare arasında olduğundan dolayı kira bedelleri beklenenden daha uygundur. Gaziantep Beyazlar’daki kiralık ev ilanlarının hepsi merkezi konumlu olum Cumhuriyet Anadolu Lisesi civarındadır. Çevresinde lise, hastane ve çok sayıda sosyal tesis bulunan Beyazlar Mahallesi’nde kiralar Şahinbey’e göre oldukça orantılıdır. Garajlı, dubleks, güvenlikli birçok kiralık ev ilanı web sitemizde yer almakta olup ısıtma sistemleri soba ve kombi olarak iki gruba ayrılmaktadır. 

En Güncel Gaziantep Beyazlar Mahallesi Kiralık Daire İlanları

Uygulamamız ve sitemizde yer alan her bir ilan güncel olup ev sahibi ile direkt iletişime geçmek oldukça kolaydır. Beğenilen bir kiralık daireyi site içinde kaydetme özelliği ile de kararsız kalındığı noktada kaçırılmayacak evlere kolayca ulaşılabilmektedir. Emlakjet Gaziantep Beyazlar Mahallesi kiralık evler için sürekli olarak ilanlarını güncellemekte ve en fazla 7 günlük ilanlar sitede yer almaktadır. Sitede yer alan her ilan güncel olup ev sahibi ile kolayca irtibat kurulabilmektedir. Kiralar 600 TL’den başlamakta olup 2000 Türk Lirasına kadar yükselmektedir. Gaziantep Beyazlar kiralık müstakil ev seçenekleri de Emlakjet’te yer almaktadır. 

Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Anadolu Yakasında Yaşamak  ‘’Fortis S...

Anadolu Yakasında Yaşamak ‘’Fortis S...

24 Mayıs 2019

Emlakjet 400 Bin Kişiyi Hayallerindek...

Emlakjet 400 Bin Kişiyi Hayallerindek...

24 Mayıs 2019

ŞekerBank Konut Kredisi Faizleri Yüks...

ŞekerBank Konut Kredisi Faizleri Yüks...

24 Mayıs 2019

İmar Barışı Uygulaması 19 Milyar TL K...

İmar Barışı Uygulaması 19 Milyar TL K...

23 Mayıs 2019

TOKİ Aksaray Sultanhanı ihalesi 17 Ha...

TOKİ Aksaray Sultanhanı ihalesi 17 Ha...

22 Mayıs 2019

/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.