/static/img/logo.svg
search
Örnek Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Örnek Mahallesi Kiralık Daire

araması için 22 ilan bulundu

Örnek Mahallesi Kiralık Daire Fırsatları

Örnek Mahallesi’nde kiralık ev tutmak son dönemde daha pahalı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bunun da temel nedeni Fikirtepe’de başlayan kentsel dönüşüm o bölgede yaşayan insanları, Örnek Mahallesi kiralık daire bulmaya yöneltmesidir. Bu bölgeye talebin fazla oluşu da ev fiyatlarının artmasına neden olmuştur. 

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Ataşehir’in güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri yer alıyor. 25,84 kilometrekarelik alanı kaplıyor. Ataşehir’in nüfusu son verilere göre 345 bin 588'dir. İçerisinde 17 mahalleyi barındıran Ataşehir 2008 yılında Kadıköy’den ayrılarak ilçe statüsüne kavuştu. Ataşehir’e bağlı olan Örnek Mahallesi rağbetin fazla olduğu Örnek Mahallesi’nde daire sayısı gün geçtikçe azaldığından dolayı ev bulabilmek kişiler için gittikçe daha zor hale gelmektedir. Fakat onlarca farklı seçenek sunan Emlakjet, Örnek Mahallesi kiralık ev bulmayı çok kolay hale getirmektedir. 

Türkiye’nin her il, ilçe ve mahallesinde olduğu gibi Örnek Mahallesi’nde de ev sahipleri, evlerini kiralayacakları kişileri Emlakjet aracılığıyla buluyor. Bundan dolayı Emlakjet’i tercih eden kişiler kendileri için en doğru evi bulabiliyor. 

Örnek Mahallesi Kiralık Daire Ücretleri

Örnek Mahallesi yoğun talep görmesinden kaynaklı o bölgedeki kira fiyatlarının artmasına sebep olsa da yine de her bütçeye uygun evler sunabilmektedir. Sitesindeki ilanları sürekli olarak güncelleyen Emlakjet, Örnek Mahallesi’nde özellikle öğrencilerin tercih edebilecekleri daha ucuza ev imkanlarının yanı sıra geniş, manzaralı ve daha yüksek bütçeli ev arayanlara da onlarca ev seçeneği sunmaktadır. 

Emlakjet’i tercih eden kişiler Örnek Mahallesi’nin farklı yerlerinden kendilerine en uygun olan evi seçebilme ayrıcalığına erişmektedir. Ataşehir Örnek Mahallesi kiralık daire arayanlar olduğu gibi Yenisahra’da da ev arayanlar Emlakjet’i tercih edebilmektedir. Bunların yanı sıra en rağbet edilen Örnek Mahallesi Dumankaya İkon kiralık daire bulunabilecek adres de yine Emlakjet’tir. 

Örnek Mahallesi Kiralık Dairelerin Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Her semtte olduğu gibi Örnek Mahallesi’nde de ev fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesi evin büyüklüğü ve manzarasıdır. Bunların dışında fiyatları etkileyen bölgenin bazı özellikleri de bulunmaktadır. Bu özellikler şunlardır: 

  • Hastaneye yakın olması,
  • Metro duraklarına yakın olması,
  • Evin site içerisinde bulunması,
  • E5’e yakın olması.

Emlakjet ile aradığım evi bulamıyorum gibi dertler ortadan kalmaktadır. Kişiler Örnek Mahallesi kiralık daire 2+1 için tüm bölgelerde, her bütçeye, her beğeniye uygun evleri Emlakjet aracılığıyla bulabilmektedir. Siz de ev bulmanın bir soruna dönüşmesini istemiyorsanız ve Örnek Mahallesi kiralık daire arayışındaysanız Emlakjet’i tercih edin.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

20 Ağustos 2019

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

20 Ağustos 2019

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

19 Ağustos 2019

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

19 Ağustos 2019

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

12 Ağustos 2019

Ataşehir Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.