/static/img/logo.svg
search
Gümüşpala Mahallesicancel

Gümüşpala Mahallesi Kiralık Daire

araması için 28 ilan bulundu

Avcılar Gümüşpala Mahallesi Kiralık Daire Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Avcılar Gümüşpala Mahallesi daire kiralamak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Bunun da temel nedeni konumunun iyi olması ve her bütçe için ev fırsatları sunmasıdır. Ev sahipleri de evleri için kiracıyı Emlakjet ile aramaktadır. Bundan dolayı Avcılar Gümüşpala mahallesi kiralık daire bulmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Küçükçekmece Gölü’ne kıyısı olan Gümüşpala, Avcılar girişinde ve E-5 yolunun sağında bulunan Avcılar ilçesinin mahallelerden biridir. Mahallede çok sayıda sağlık ocağı ve hastane seçenekleri bulunmaktadır. Avcılar Gümüşpala mahallesinde bulunan hastane ve sağlık ocakları şu şekildedir;

 

 • Özel Vatan Hastanesi,
 • Murat Kölük Devlet Hastanesi,
 • Afet Genç Sağlık Ocağı ve
 • Kuruçeşme Sağlık Ocağı

 

Mahalle büyük bir ekonomik potansiyele ve nüfusa sahiptir. Mahalle İstanbul İlinin ulaşımı en kolay olan mahalleleri arasında yer almaktadır. Mahallede toplamda 2 adet metrobüs durağı yer alıyor. Ayrıca Avcılar Gümüşpala mahallesi kiralık daire arayanlar için mahallede çok sayıda okul seçeneği de bulunuyor. Bunlar seçenekler aşağıda sıralanmıştır.

 

 • Süleyman Nazif Anadolu Lisesi,
 • Ömer Seyfettin Ortaokulu,
 • Gümüşpala Sağlık ve Meslek Lisesi,
 • Alsancak İlkokulu,
 • Gümüşpala İlkokulu,
 • Borusan Zehra Otomotiv Kocabıyık Ortaokulu ve
 • Alsancak Ortaokulu

 

Oldukça eski bir yerleşim yeri olan Avcılar’ın tarihi, Osmanlı dönemine kadar uzanmaktadır. Günümüzde çok fazla insanın oturduğu bir ilçe konumundadır. Pek çok iş yerinin ve okulun bu bölgede olması da kişilerin oturmak için Avcıları seçmesine neden olmaktadır. Avcılar Gümüşpala kiralık daire için yapılması gereken şey ise Emlakjet’in internet sitesine girmektir. Sitemiz onlarca farklı güncel ev ilanları ile kendiniz için en uygun evi bulmanızı sağlamaktadır.

 

Yabancıya ve Öğrenciye Avcılar Gümüşpala Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Ev sahiplerinin evlerini kiraya verme konusunda en çok çekindikleri kişiler öğrenciler ve yabancılar olmaktadır. Bu durum da kiralık eve ihtiyacı olan yabancı uyruklu insanları ve öğrencileri çok zorlamaktadır. Bu kişiler için ev bulmak eziyete dönüşmektedir. Fakat sitemizde hem öğrencilere hem de yabancılara kiralanabilen ev ilanları bulunmaktadır.

 

Sahibinden kiralık daire Avcılar Gümüşpala evlerini arayan yabancı uyruklu kişiler sitemizde kendilerine uygun evler bulabilmektedir. Bunun yanı sıra Avcılar’da üniversite kampüsü olmasından dolayı öğrenciler de bu bölgeyi tercih edebilmektedir. Gümüşpala’da kiralık ev arayan öğrenciler de kendilerine özel fırsatlar sunan ev sahiplerini sitemiz üzerinden bulabilmektedir.

 

Avcılar Gümüşpala Mahallesi Kiralık Daire Alternatifleri

Sürekli olarak güncellenmesi ile her daim yeni ev seçenekleri sitemize yüklenmektedir. Bu da kişiler için bir bölgede onlarca farklı ev anlamına gelmektedir. Emlakjet’te evini beğenen kişiler ev için iletişime geçebilmektedir. Bu iletişim telefon aracılığıyla olabildiği gibi mesaj yoluyla da sağlanabilmektedir. Siz de Avcılar Gümüşpala mahallesi kiralık daire bulmayı çok kolay hale getiren sitemizi tercih edin rahatlıkla yeni evinize kavuşun.

 

Gümüşpala Mahallesi’nden ev kiralamaya karar veren kişiler Emlakjet’in internet sitesine girerek, sitede detaylı bir şekilde arama yapılabiliyor. Arama yaparken de filtreleme özelliklerinden yararlanıyor. Örneğin Avcılar 1+1 kiralık daire sahibinden arayan kişiler tüm bu bilgileri seçerek aramalarını sınırlandırabilmektedir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

12 Ağustos 2019

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

9 Ağustos 2019

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

8 Ağustos 2019

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

7 Ağustos 2019

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

6 Ağustos 2019

Avcılar Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.