/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Tahtakale Mahallesicancel

Avcılar Tahtakale Mahallesi Kiralık Daire

araması için 91 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Tahtakale Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Tahtakale Mahallesi kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Tahtakale Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Tahtakale Mahallesi kiralık daire arayan çocuk sahibi aileler için mahallenin eğitim kurumları oldukça ön plandadır. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. Tahtakale Mahallesi kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Necdet Semker İlköğretim Okulu: Tahtakale, Sağlık Sokak, No:5, 34325 Avcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 648 54 58 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İstanbul-Avcılar Şehit Şerife Bacı İlkokulu: Tahtakale, Özgürlük Sokak, 34250 Başakşehir/Avcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 687 11 18 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Hacı Mehmet İmamhatip Ortaokulu: Tahtakale, Asır Sokak, No:17, 34325 Avcılar/İstanbul.
  • Şehit Eyüp Çolakoğlu İlkokulu: Tahtakale, Tepeüstü Sokak, 34325 Avcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 648 11 45 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Final Okulları Ispartakule: Tahtakale Mahallesi Begonya Sokak, Bizim Evler D:sitesi No:12, 34325 Avcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 995 00 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • TOKİ Salih Şükriye Yoluç İlkokulu: Tahtakale, Aslanağzı Sokak, No:1, 34773 Avcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 405 01 52 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Tahtakale Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Avcılar Tahtakale Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında yer alan sağlık kurumlarının bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı Tahta Kale Aile Sağlığı Merkezi :Tahtakale Mahallesi Yoluç Caddesi, No:13 Avcılar.
  • Bizim Evler Aile Sağlığı Merkezi: Tahtakale Caddesi, 34325 Fatih/Avcılar/İstanbul. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0212) 405 07 79 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Avcılar ilçesine bağlı Tahtakale Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Avcılar Tahtakale Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

22 Mayıs 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

21 Mayıs 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

19 Mayıs 2020

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

18 Mayıs 2020

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

15 Mayıs 2020

Avcılar Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.