/static/img/logo.svg
search
Üniversite Mahallesicancel

Avcılar Üniversite Mahallesi Kiralık Daire

araması için 37 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Üniversite Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Hakkında Kilit Bilgiler

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesi kiralık daire düşünen takipçilerimiz için araştırdığımız bu yazıyı sizler için hazırladık. Üniversite, İstanbul ili Avcılar ilçesinin mahallelerinden biridir. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü de Avcılarda yer almaktadır. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu yer almaktadır.

Üniversite Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölgenin Kurumları

  • Özel Sevgi Bağı Anaokulu, 4 ve 6 yaş okul öncesi eğitim veren bir okuldur. Okuldaki eğitimler ile yetenekli, başarılı, sorumluluk sahibi, ve doğayı koruyan bireyler yetiştirmek hedeflenmektedir. Okulda sabah 08.30 ile akşam 18.00 saatleri arasında eğitim vermektedir.  Oyun alanları, bahçe, yemekhane gibi imkanlar yer alır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitim verilir.  Okulda öğrenci kulüpleri bulunmakta ve çocuklar yeteneklerine göre bu bölümlere yönlendirilmektedir. Servis, güvenlik, yaz okulu gibi imkanlar da vardır. Üniversite Mah, Çardak Sok. No:9, 34320 Avcılar/istanbul, Türkiye Tel: 0 212 963 2082.
  • Özel Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi, bilgisayar mühendislerini, veri madencilerini yetiştiriyor. Kosmoz Yazılım Anadolu Lisesi etkinlik ve yetkinliklerinin yeterliliği için her yıl 350 öğrenci kontenjanı ile öğrencilere mülakat yapmakta ve kız öğrencilere Pozitif Destek ve TEOG Başarı Bursu vermektedir. 9 ve 10. Sınıfta yoğun Uluslararası İngilizce eğitimi verir. Üniversite Mahallesi, Bağlar içi Caddesi, No: 29 Avcılar/İstanbul Tel: 0 212 963 20 81.
  • Özel Avcılar Sınav Anadolu Lisesi, öğrencilerin akademik olarak hayata hazırlanmalarını desteklemekte ve onların kültürel ve sosyal açıdan da gelişimlerini destekleyerek başarılı ve donanımlı bireyler hazırlamak amaçlanır. Okulun rehberlik ve danışmanlık servisinde öğrencileri kariyer planlamalarına yardımcı olabilmek için kişilik analizleri, bireysel yetkinlik ve yatkınlıklarına göre yönlendirmeler yapmaktadır. Üniversite, Erguvan Sok. No: 2, Posta kodu: 34320 Avcılar/İstanbul.
  • Avcılar Hospital, Üniversite, Uran Cad. No: 10, Posta kodu: 34320 Avcılar/İstanbul.
  • İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Üniversite, Bağlar içi Cad. No: 7, Posta kodu: 34320 Avcılar/İstanbul.
  • Avcılar Murat kölük Devlet Hastanesi, Üniversite, Yeni Yuva Sok. No:4, Posta kodu: 34320 Avcılar/İstanbul. Tel: 0212 412 90 00.

Siz de bu bölgeden ev kiralamayı düşünüyor iseniz Üniversite Mahallesi kiralık evler arayışınız için listeleme sayfalarımıza İstediğiniz zaman göz atmanız yeterli.

Üniversite Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 90 metrekare olarak karşımız çıkar. Üniversite Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.037 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 12 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 18 yıldır.

Yukarıdaki verilerden faydalanarak bölgedeki ev fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayallerinizdeki eve en kısa sürede sahip olmak için emlakçıdan ya da sahibinden kiralık ev Üniversite Mahallesi ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

18 Şubat 2020

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

2020 Ocak TÜİK Konut Satış Verileri A...

2020 Ocak TÜİK Konut Satış Verileri A...

14 Şubat 2020

Bina Yüksekliklerine Sınırlama Geliyo...

Bina Yüksekliklerine Sınırlama Geliyo...

14 Şubat 2020

Değerli Konut Vergisi’nde Değişiklik ...

Değerli Konut Vergisi’nde Değişiklik ...

13 Şubat 2020

Avcılar Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.