KAPAT
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Çınar Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
Görünüm:

Bağcılar Çınar Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Mahalle Rehberi

Bağcılar Çınar Mahallesi’nde ev kiralamak için farklı seçenekler bulunmaktadır. İster büyük ev isterse de küçük ev arayan kişiler Çınar Mahallesi’ni tercih edebilmektedir. Bağcılar Çınar Mahallesi kiralık daire arayan kişilerin kendilerine en uygun evi bulabilmesi için de sitemiz hizmet vermektedir. Birçok ev sahibi, evini kiraya verebilmek için Emlakjet’i kullanmaktadır. Bunun da temel nedeni sitemizin yüzlerce kişiye ulaşıyor olması ve kolay arama seçenekleriyle kişilere büyük rahatlıklar sağlamasıdır. Bundan dolayı siz de ev almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Bağcılar İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Çınar Mahallesi Bağcılar İline bağlı olan bir semttir. Çınarlar Mahallesinin metro istasyonuna yakın olması ve mahallede hastanenin bulunması insanların bu mahalleyi tercih etmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine Çınarlar Mahallesi’nde bulunan ilçe emniyet müdürlüğü de kişilere güvende olma hissi de verebilmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı Bağcılar kiralık daire isteyen kişiler Çınar Mahallesi’ni tercih edebilmektedir.

 

Bağcılar Çınar Mahallesi kiralık daire arayanlar için mahalledeki eğitim imkanları da etkili bir sebep oluyor. Çınar Mahallesinde; Dr Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi, Dede Korkut İlköğretim Okulu, Şükrü Savaşeri İlköğretim Okulu olmak üzere 2 Adet İlköğretim Okulu ve mahallenin adını taşıyan cami bulunmaktadır. Bağcılar İlçesinin merkezinde ve en doğusunda yer alan Çınar Mahallesi, Esenler ilçesi ile komşu olup en doğu ucunda yer almaktadır. Yaklaşık 40 bin civarında bir nüfusa sahip olan mahallede çok sayıda kamu ve özel kuruluş bulunmaktadır.

 

  • Bağcılar Tapu Sicil Müdürlüğü,
  • İlçe Emniyet Müdürlüğü,
  • Nüfus Müdürlüğü,
  • İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası,
  • İlçe Mal Müdürlüğü,
  • Türk Hava Kurumu Bağcılar Şubesi,
  • Otomobilciler Esnaf Odası,
  • Bağcılar Şoförler,
  • Siyasi Parti Merkezleri ve
  • Özel Bankalar

 

Çınarlar Mahallesi’nde de kiralık daire bulmak sıkıntılı olabilmektedir. Ancak sitemizin sunduğu hizmetlerle bu sorun ortadan kalkmaktadır. Emlakjet, sahibinden kiralık daire Bağcılar Çınar Mahallesi arama seçeneği de sunmaktadır. Böylece Bağcılar Çınar Mahallesi kiralık daire arayanlar kolaylıkla sitemiz aracılığıyla kiralayacakları evleri bulabilmektedir.

 

Bağcılar Çınar Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahallede Ulaşım İmkanları

Ulaşım imkanları oldukça gelişmiştir. Her türlü toplu taşıma aracı mahallede bulunmaktadır. Aksaray, Şişli, Esenler Metro hatları, Bakırköy, Eminönü, Bayazıt Otobüsleri mahalleden geçmektedir. Ayrıca önemli merkezlere ulaşmak için değişik alternatifler de bulunmaktadır. Bağcılar- Zeytinburnu tramvay hattının başlangıç istasyonu da mahallenin çok yakınında yer almaktadır. Bağcılar tramvaya yakın kiralık daire seçeneklerini listeleme sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Sosyo ekonomik yapısına bakıldığında Bağcılar ilçesinin minyatürü konumunda da nitelendirebileceğimiz Çınar Mahallesi’nde yapılaşma büyük oranda tamamlandığı için boş olan arsa sayısı çok fazla yoktur. Mahalledeki daire ve kira fiyatları da ülkemizdeki sosyal şartlara ve ekonomik duruma göre değişiklik göstermek ile birlikte genel olarak normal seyretmektedir.

 

Bağcılar Çınar Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Birçok kişi hastane yakınındaki evleri tercih edebilmektedir. Bunun yanı sıra her yere ulaşımının kolay olmasını isteyenler ise meydana yakın konumdaki evleri seçmektedir. Size en uygun konum hangisi ise oradaki evi web sitemizden ve mobil uygulamamızdan bulabilirsiniz. Emlakjet’te oturulmak isteyen mahallenin yanı sıra evde olmasının istendiği oda sayısı ve kira fiyatı aralığı da seçilere arama yapılabilmektedir. Böylece kişiler aradıkları evi kolaylıkla bulabilmektedir.

 

Bağcılar Çınar Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları Hakkında Genel Bilgi

Bağcılar Çınar mahallesi kiralık daire fiyatları araştırması neticesinde birçok alternatife ulaşmanız mümkündür. Bağcılar’da ev kiralamak için farklı mahalle seçenekleri bulunmaktadır. Bağcılar Dağ yolunda kiralık daire kişilerin tercihi olabildiği gibi Çınar Mahallesi’ndeki evler de talep görebilmektedir. Kişiler hangi bölgede oturmak istiyorlarsa sitemize girerek o bölgeyi aratıp ev ilanlarına bakabilmektedir. Sürekli olarak güncellenen ilanlar ile Emlakjet, kiracılar için en uygun daireleri bulabilmelerini sağlamaktadır.

Devamını oku
Aradığın bölgenin çevresinde neler olduğunu hemen keşfet.
HARİTADA ARA

Çınar Mahallesi kiralık daire fiyatları

Bağcılar Çınar mahallesinde bulunan 9 ilandan size en uygun kiralık daire ilanları Emlakjet’te! Bu sayfada gördüğünüz ilanların, m2 fiyatları 7 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. Çınar Mahallesi kiralık daire ilanlarını sahibinden veya emlakçıdan olacak şekilde filtreleyebilir, fiyat ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz.