/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Zuhuratbaba Mahallesicancel

İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Kiralık Daire

araması için 21 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Hakkında Bilgiler

İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi kiralık daire ilanları arasında dolaşmadan önce bölge hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bu yazıyı okumalısınız. Zuhuratbaba, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bir mahalledir. Bakırköy ve çevresi 19. yüzyıldan itibaren yerli ve yabancı birçok araştırmaya konu olmuştur. Bu çalışmalarda genellikle bölgenin hidrojeoloji konusu ön planda tutulmuştur. İnceleme alanında tersiyer yaşlı genç çökel istifinin altında geçirimsiz temel olan paleozoik yaşlı Trakya formasyonu yer alır. Bakırköy formasyonu inceleme alanı ve çevresinde yüksek kotlarda gözlenir. İnceleme alanını en genç olan alüvyondan dere yatakları boyunca rastlanır. İstifin az eğimli, yataya yatkın olduğu, birçok faylarla kesilmiş bulunduğu anlaşılmıştır. Sondajlar, kılavuz seviyelerin farklı düzeylerde kesilmesi fayların yer yer önemli miktara ulaşan düşey atımları ilgilidir. İnceleme bölgesinde tersiyer istifinde belirgin bir kıvrımlı yapı gözlenmez. Altında yer olan pereozoik kayaçlar daha eski tektonizmalar ile kıvrımlı ve kırıklı yapı kazanmıştır. Bakırköy havzasında hidrojeolojik bakımdan yeraltı suyu taşıyan başlıca birimler üstten altta doğru; alüvyon, Bakırköy formasyonu, Çukurçeşme formasyonu ve Kırklareli formasyonudur. Alüvyon ve Bakırköy formasyonunun kalınlık ve yayılım ağı az olduğundan önemli bir yeraltı suyu potansiyeli yoktur. 

Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Bölgenin Kurumları 

  • Özel Çamlık Hastanesi, Zuhuratbaba Mah, Yüce Tarla Cad. No:46, 34147 Bakırköy/İstanbul. Tel: 0212 543 56 10.
  • İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi, Zuhuratbaba, Akıl Hastanesi Cad No:26, 34147 Bakırköy/İstanbul. Tel: 0212 570 10 26.
  • İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa sağlık bilimleri Fakültesi, Zuhuratbaba mah, Doktor Tevfik Sağlam Cad. No.25, 34147 Bakırköy/İstanbul. Tel: 0212 414 15 00.
  • Sağlık bilimleri Üniversitesi Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve araştırma hastanesi, Zuhuratbaba Mah, Dr. Tevfik Sağlam Cad No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul. Tel: 0212 414 71 71.
  • Ziraat bankası Atm, Zuhuratbaba, 34147 Bakırköy/İstanbul.
  • Bakırköy Mazhar Osman ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Müzesi, Zuhuratbaba, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, 34147 Bakırköy/İstanbul.
  • Türkiye İş Bankası Atm, 
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, 34147 Bakırköy/İstanbul.
  • Bakırköy ruh Ve sinir Hastalıkları hastanesi nöroloji Acil, Zuhuratbaba, 34147 Bakırköy/İstanbul.

Zuhuratbaba Mahallesi kiralık ev ilanları için listeleme sayfalarımıza isteğiniz zaman istediğiniz yerde göz atmanız yeterli.

Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 102 metrekare olarak karşımız çıkar. Zuhuratbaba Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.888 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 19 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 32 yıldır.

EmlakJet ile ev arayışları çok kolay. Siz de bu bölgede yaşamak istiyorsanız Zuhuratbaba Mahallesi sahibinden kiralık evler ya da emlakçıdan kiralık ev ilanlarına sitemizden göz atmalısınız.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

26 Eylül 2021

Ankara dünyanın yükselen kenti

Ankara dünyanın yükselen kenti

26 Eylül 2021

  Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

26 Eylül 2021

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

23 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.