/static/img/logo.svg
search
Levent Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

İstanbul Beşiktaş Levent Mahallesi Kiralık Daire İlanları

araması için 10 ilan bulundu

Levent Kiralık Daire

Beşiktaş’ın Levent semtinde yer alan yüksek kiralı Levent kiralık daire seçenekleri, semtte oturmak isteyen ve kendi evine sahip olmayan herkesin umutsuzluğa kapılmasına neden olmaktadır.

3 Bini aşan nüfusa sahip Levent Mahallesi’nde aşağıdakiler yer alarak mahallenin havasını değiştirmiştir.

 • AVM’ler,

 • İş merkezleri,

 • Ticarethaneler,

 • Lüks kafe ve restoranlar,

 • Metro hatları.

İnşa edilen 1. Levent’ten sonra mahalleye olan talebin artması ile 1960 yılların başlarından sonra inşa edilen 2. 3. ve 4. Levent’ten sonra mahallenin çehresi değişmiştir. İstanbul içerisinde zengin muhit olarak adlandırılan Levent’te ikamet etmek için Levent ucuz kiralık daire bulmanın oldukça zorlaştığı günümüzde sınırlı sayıda seçeneğini artırmak isteyen herkes Emlakjet’i tercih etmektedir. Günün her saati güncellenen ilanlarımızda hesabınıza uygun Levent’te sizi bekleyen kiralık daireye en kolay yoldan ulaşmak için kullanışlı ara yüze sahip web sitemizi deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Levent Mahallesi’nde pek çok işyeri ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bundan dolayı Levent’te oturan kişi sayısı 3150 civarındayken, gün içinde bu senmte gelen insan sayısı 100.000 kişiyi bulmaktadır. Levent’te Kanyon İstanbul, Metro City, Özdilek Park, Zorlu Center gibi büyük alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

AVM’lerin yanı sıra İstanbul Futbol Federasyonu Yönetim Binası da 4. Levent’te bulunmaktadır. Bu bina Sultan 3. Selim döneminde Levent kışlasından kalan bir bina olmasından dolayı da tarihi bir öneme sahiptir. Ayrıca Balmumu Heykel Müzesi de 4. Levent’te bulunmaktadır.

Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Çeliktepe, Etiler, Akatlar, Maslak gibi semtler ile çevirilidir. Beşiktaş Belediyesine bağlı olan bu semt sosyalleşmek için pek çok imkan vermesiyle hareketli bir yaşam seven kişiler için ideal bir yerdir. Levent’te toplam 116 sokak bulunmaktadır. Levent Mahallesi’nde sokakların adlarının çoğu çiçek isimlerinden alınmıştır. Pek çok okulun ve hastanenin bulunduğu bu semtte yüksek katlı binalar dikkat çekmektedir. Çoğu iş merkezinin bu mahallede olması Levent semti için tam bir iş semt yakıştırmasına neden olmaktadır.

Levent Kiralık Daire Seçenekleri İçin Emlakjet’i Seçin!

Levent Mahallesi’nde yer alan dubleks ve tripleks villalar işletmelerce tercih edilerek semtin kiralarının artmasına sebep olmuştur. Home Office kavramının geliştiği Levent’te ikamet amaçlı Levent kiralık daire arayan pek çok kişi arayışları sonuçsuz kalarak bu kişileri farklı mahallelere yönelmek zorunda bırakmaktadır.

İstanbul’un bu tasarım mahallesinde hesaplı Levent kiralık daire fiyatları ile ikamet etmek isteyenler aradıkları kiralık daire için Emlakjet’i tercih ederek aşağıda ki avantajları elde ederler;

 • Mahalle kira ortalamasının altında,

 • Aile ile konaklamaya müsait,

 • İşyerlerine ve metroya yürüme mesafesinde,

 • Herhangi bir masraf yapılmasını gerektirmeyen

İlan seçeneklerine kolayca ulaşabilirler. Tüm Levent’te sokak sokak dolaşmak yerine Emlakjet’i ziyaret ederek birkaç dakika içerisinde istediğiniz özelliklere sahip kiralık daireye kolayca ulaşabilirsiniz.

Levent’te Home Ofis Arayanların Adresi Emlakjet

Maslak güzergahında yer alması, Gökdelenlerin inşası Levent’in çehresini değiştirerek bir dönüşüm yaşanmasına sebep olmuş, yaşanan dönüşüm sonrası mahallede yer alan pek çok konut işyerine dönüşmüştür. Levent'te uygun fiyatlı kiralık villa seçenekleri, Home ofis arayan işletmecilerce yoğun olarak tercih edilmektedir. Dubleks veya tripleks kiralık villalarda faaliyetlerini yürütmeyi tercih eden pek çok işletme, dükkana nazaran düşük kira maliyetleri ile Levent’te faaliyet gösterebilmektedirler. Emlakjet aracılığıyla Home ofis olmaya uygun Levent kiralık daire seçeneklerine ulaşılabilir, hem hesaplı hem de gösterişli alternatifler arasından en uygun mülkler tercih edilebilmektedir.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Emlakçıların Alması Gereken MYK Belge...

Emlakçıların Alması Gereken MYK Belge...

13 Aralık 2019

Değerli Konut Vergisi Beyannameleri N...

Değerli Konut Vergisi Beyannameleri N...

12 Aralık 2019

Konut Kredisi Faiz Oranları İnmeye De...

Konut Kredisi Faiz Oranları İnmeye De...

11 Aralık 2019

Merkez Bankası Ticari Ve Konut Kredis...

Merkez Bankası Ticari Ve Konut Kredis...

10 Aralık 2019

2023 Yılına Kadar 2 Milyon Hektar Ara...

2023 Yılına Kadar 2 Milyon Hektar Ara...

9 Aralık 2019

Beşiktaş Kiralık Daire
İstanbul Beşiktaş Levent Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Beşiktaş Levent Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Aydın Germencik Satılık Bahçe
 • Antalya Gazipaşa Beyrebucak Mahallesi Satılık Arsa
 • Bilecik Bilecik Merkez İsmetpaşa Mahallesi Satılık Daire
 • Adıyaman Adıyaman Merkez Altınşehir Mahallesi Satılık Konut
 • Adana Seyhan Namık Kemal Mahallesi Kiralık Daire
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.