/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sinanpaşa Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi Kiralık Daire

araması için 13 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Akaretler Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Akaretler kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beşiktaş Akaretler’in konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Akaretler’de de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Akaretler Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Akaretler, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Akaretler’in etrafında Beyoğlu, Balmumcu, Akatlar gibi semtler bulunmaktadır. 

Beşiktaş Akaretler kiralık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Akaretler’in ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Hacıosman: M2 numaralı metro hattı,
  • Gayrettepe-Eminönü: 26B numaralı otobüs hattı,
  • Ferahevler-Kabataş: 29D numaralı otobüs hattı,
  • Mescid-i Selam-Beşiktaş: 36L numaralı otobüs hattı,
  • Dikilitaş-Taksim: 43 numaralı otobüs hattı,
  • Ortaköy Dereboyu-Taksim: DT1 numaralı otobüs hattı.

Akaretler Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Akaretler semti sınırlarının içerisinde pek çok sayıda hazır yemek satan restoran ve kafe bulunmaktadır. Semtin işlek bir özelliğe sahip olması, bölgede konut arayışı içerisinde olan okuyucularımız için artı bir özellik getirmektedir. Beşiktaş Kültür Merkezine olan yakınlığı, kültürel faaliyetleri mahalle için bir imkân olarak sunmaktadır. Semt içerisinde birden fazla sayıda eczane bulunmaktadır. Büyük Beşiktaş Çarşısına yakın bir konumda yer almaktadır. Bölgede Sinanpaşa Cami ve Şenlikdede Cami, dinî mekânları meydana getirmektedir. Büyük Esma Sultan Ortaokuluna yakın olmak ile beraber hem Yıldız Teknik Üniversitesine hem de Bahçeşehir Üniversitesine yakındır.

Akaretler Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Akaretler’de toplam 2.034 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 120 metrekaredir. Ortalama bir Akaretler kiralık ev 3.500 Türk lirasıdır.

İstanbul Beşiktaş sahibinden kiralık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Beşiktaş Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.