KAPAT
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Cihangir Mahallesi Kiralık Daire

araması için 21 ilan bulundu
Görünüm:

Cihangir Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Cihangir’de daire kiralamak uzun bir süredir oldukça önemli bir emlak hamlesi olarak göze çarparken, Beyoğlu ilçesinin bu gözbebeği bölgesinde en doğru ve uygun daireyi bulabilmek de oldukça önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Sitemiz yüzbinlerce emlak ilanı arasından Cihangir için de önemli açılımlar yapmakta ve bu yönde veri tabanının da sürekli güncel tutulmasını da sağlamaktadır. Cihangir mahallesi kiralık daire ihtiyaçlarında bu veri tabanı oldukça önemli olmakla beraber Emlakjet güvencesiyle kiralanacak dairenin tüm özelliklerine de ulaşabilmek mümkün hale gelmektedir.

 

  • Cihangir sahibinden kiralık daire
  • Cihangir site içerisinde kiralık daire
  • Cihangir müstakil kiralık daire talepleri için kurumumuz en iyi danışman konumunu kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

 

İstanbul’un geçmişten günümüze en renkli ve dinamik ilçelerinden biri olan Beyoğlu ilçesinin en çok tercih edilen bölgelerinden biri Cihangirdir. Taksim meydanı, Fındıklı ve Kazancı yokuşlarının kesişim noktasında bulunan Cihangir aynı zamanda sanatçı ve yabancı yerleşimcilerin en çok tercih ettiği semtlerden biridir. 1900’lü yılların başlarında Türk sanat tarihini derinden etkileyen birçok kişinin, Beyoğlu çevresi ve özellikle Cihangir bohem hayatın merkezi olarak kabul edilmektedir. Cihangir, Kılıç Ali Paşa ve Pürtelaş olmak üzere iki önemli mahalleye sahiptir. İstanbul’un en merkezi ve elit noktalarından biri olan Cihangir günümüzde de tarihi dokusunu ve dinamizmini kaybetmeyen önemli bir yerleşim merkezidir. Daha uzun bir süre de İstanbul’da en çok tercih edilen bölgelerden biri olmaya devam edecektir.  

 

İhtiyaca En Uygun Cihangir Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri 

İstanbul’un Avrupa yakasında Beyoğlu ilçesi içerisinde konumlanan ve kendine özgü bir ruhu olduğu söylenen bir semttir. Cihangir sahibinden kiralık daire arayışlarında kolaylıkla görüleceği üzere Cihangir içerisinde herhangi bir yokuştan inerken deniz manzarasıyla karşılaşılması oldukça olağan olmakla beraber semtteki birçok cami ve çeşmenin semtin tarihi dokusunu tam anlamıyla yansıttığı da kolaylıkla görülmektedir. Cihangir sakinleri pek çok yabancı komşuya da sahip olmakla beraber sımsıcak atmosferiyle Beyoğlu’nun en özel noktalarından biri olan bu semtte çağdaş, entelektüel ve bohem bir yaşam tarzı benimsendiği önemli bir detay olarak da belirtilmelidir. Aynı zamanda Cihangir semti genellikle restore edilmiş yüksek tavanlı evlerden oluşmaktadır. 

 

Cihangir Mahallesi Kiralık Daire İçin Emlakjet’in Önemi

Emlakjet Türkiye’nin her il ve ilçesinde olduğu gibi, Cihangir tarzındaki önemli semtlerde de oldukça fazla ve çeşitli Beyoğlu Cihangir kiralık daire ilanlarına sahip olmakla beraber her ilandaki nokta atışı detayları, ilanları birçok yönden ele alma özelliği, görsellerle zenginleştirmesi ve aynı zamanda benzer ilanları birbirleriyle kıyas yapabilme şansı sağlaması Cihangir kiralık daire arayışları için oldukça önemlidir. Cihangir toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabilen, metro kullanılabilmesi mümkün, Taksim’e 500 metre mesafede bulunan bir semt olarak göze çarparken, tüm bu detaylar kurumumuz vasıtasıyla her yönüyle müşterilere aktarılabilmektedir.

Devamını oku
Aradığın bölgenin çevresinde neler olduğunu hemen keşfet.
HARİTADA ARA

Cihangir Mahallesi kiralık daire fiyatları

Beyoğlu Cihangir mahallesinde bulunan 21 ilandan size en uygun kiralık daire ilanları Emlakjet’te! Bu sayfada gördüğünüz ilanların, m2 fiyatları 20 TL ile 68 TL arasında değişmektedir. Cihangir Mahallesi kiralık daire ilanlarını sahibinden veya emlakçıdan olacak şekilde filtreleyebilir, fiyat ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz.