Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Ömer Avni Mahallesicancel
Beyoğlucancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Ömer Avni Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ömer Avni Mahallesi kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfusu ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ömer Avni Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Ömer Avni Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahallenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedirler. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı mahalle içerisinde yer alan eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. Ömer Avni Mahallesi kiralık ev arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Namık Kemal İlkokulu: : Ömer Avni Mahallesi, Selime Hatun Camii Sokağı No:4, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 244 41 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Ömer Avni Mahallesi, Beytülmalci Yokuşu No:13, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 293 34 30 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Dialog Anlatım İletişim Eğitim Merkezi: 2, Ömer Avni Mahallesi, Türkdoğan İş Merkezi, Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya Sokak D:8, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 249 46 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Ömer Avni Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgileri

Mahalle’den konut kiralamak isteyen kişiler mahallenin sağlık kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahallenin sağlık kurumları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırları içerisinde birçok sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • İstanbul Tüp Bebek Merkezi: Ömer Avni Mahallesi, İnönü Caddesi Dersan Han, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 292 49 19 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Harley Street Medical İstanbul: Ömer Avni, İnebolu Sokak, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 243 21 91 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İstanbul City Eczanesi: Ömer Avni, İnönü Caddesi, No:32, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 252 00 93 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Nar Psikiyatri&Psikoterapi: Ömer Avni, Dümen Sokak, No:5 D:4, 34427 Beyoğlu/İstanbul.
  • Yolda Psikoloji: Ömer Avni, Beytül Malcı Sokak, Kabataş, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0536 980 11 09 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesine bağlı Ömer Avni Mahallesi’nden yana  kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.