/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şehit Muhtar Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Şehit Muhtar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şehit Muhtar Mahallesi kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfusu ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şehit Muhtar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin önemli ilçelerinden biri olan Beyoğlu ilçesine bağlı Şehit Muhtar Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Şehit Muhtar Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahallenin ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs, Marmaray ve metro hatlarından faydalanılmaktadır. Şehit Muhtar Mahallesi kiralık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği ulaşım hatları:

 • 129T Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 72T Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 76D Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 76E Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 83O Numaralı Otobüs Hattı,
 • Marmaray Tren Hattı ve
 • M2 Numaralı Metro Hattı’dır.

Şehit Muhtar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişilere Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Şehit Muhtar Mahallesi’nden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle sınırları içerisinde herhangi bir okul yer almamakla birlikte çok yakın mesafede eğitim kurumları yer almaktadır. Şehit Muhtar Mahallesi kiralık konut arayan kişilerin çocuklarını gönderebileceği yakın mesafede yer alan okullar:

 • Tangoist Dans Okulu: Mis Sokak, Mis Han, No: 7, Kat: 2, 34435 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 251 47 26 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Özel Esayan Ermeni Ortaokulu: Evliya Çelebi Mahallesi, İstiklal Caddesi & Meşelik Sokak No:24, 34433 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 243 50 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Namık Kemal İlkokulu: Ömer Avni Mahallesi, Selime Hatun Camii Sokağı No:4, 34427 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 244 41 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Şehit Muhtar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden kiralık daire arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahalle sınırları içerisinde 1 adet sağlık kurumu ve 1 adet eczanenin yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumu ve eczane:

 • Özel Eyestar Göz Hastalıkları Merkezi: Şehit Muhtar, Cumhuriyet Cad. Ceylan Apartmanı, No:13, 34435 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 361 50 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Eczane Mis: Şehit Muhtar, Mis Sokak, No:4, 34435 Beyoğlu/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 249 61 32 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesine bağlı Şehit Muhtar Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

13 Temmuz 2021

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

1 Temmuz 2021

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Beyoğlu Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.