/static/img/logo.svg
search
Esenyurtcancel

Esenyurt Kiralık Daire

araması için 1.547 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Esenyurt’tan Kiralık Daire Almanın Avantajları

 

Konut yatırımı yapmak isteyenlerin ilgisini çeken Esenyurt kiralık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Yapılan nüfus sayımlarında listedeki yerini Türkiye’nin en kalabalık 6’ıncı ve İstanbul’un da en kalabalık 1’inci İlçesi olarak alan Esenyurt’ta yaşamanın avantajlarını sizler için araştırdık.

 

Müstakil arazilere geçiş yapıldığından konut projelerinde patlama yaşanan Esenyurt’un nüfusu oldukça geniş bir kitleden oluşuyor. Nüfusunun bir kısmını dış göç diğer büyük bir kısmını da İstanbul’un eski semtlerinde yaşayıp ev sahibi olamayıp buradan ev alanlar oluşturuyor. Bu ilçede aynı zamanda yerel yönetim tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen yatırımlarda yer alıyor. Tüm bu gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda da Beylikdüzü kiralık daire ve satılık daire seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

 

Esenyurt İlçesin’de arsa stoğunun fazla ve jeolojik yapının da uygun olması güvenlikli sitelerin daha fazla gelişim göstermesini sağladı. “Modern konut” olarak adlandırılan bu sitelerin sunduğu diğer ayrıcalıklar da göz önünde bulundurulduğunda Beylikdüzü kiralık daire arayanların ilgi odağı haline dönüştü. Sizde; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, yeme-içme birimleri, otopark imkânı, güvenlik ve rekreatif yeşil alanlar gibi bir takım sosyal imkanlara sahip olmak istiyorsanız sitemizde bulunan Beylikdüzü kiralık konut seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Esenyurt Kıraç kiralık daire seçenekleri başta olmak üzere tüm Esenyurt semtlerine ait ilanları listeleme sayfamızda bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Esenyurt’ta yaşamayı daha ayrıcalıklı kılan özellikler ise şu şekilde;

 

  • Metro güzergahının içerisinde yer alması,
  • Sosyal alanlarının özellikle son yıllarda artmış olması,
  • Metrobüse ve ana ulaşım ağlarına yakınlığı,
  • Çok sayıda fabrika ve firmanın bu ilçede faaliyet göstermesi ve buna bağlı olarak da iş imkanlarının zengin olması,
  • Her türlü bütçeye uygun kiralık daire seçeneklerinin olması,
  • Beylikdüzü’ne komşu olması,
  • Başakşehir, Silivri, Avcılar ve Büyükçekmece gibi ilçelere yakın olması.

 

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Esenyurt günlük kiralık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Sitemizde bulunan Esenyurt İlçesine ait hem günlük kiralık hem de kiralık ilan seçenekleri ile sizde aradığınız kriterlere uygun olan ilanları hiç vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

21 Ağustos 2019

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

20 Ağustos 2019

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

20 Ağustos 2019

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

19 Ağustos 2019

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

19 Ağustos 2019

Esenyurt Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.