/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kağıthanecancel

İstanbul Kağıthane Kiralık Daire

araması için 573 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kağıthane Kiralık Daire Arayanlara Kira Piyasası Hakkında Bilgiler

İstanbul’un hem şehir merkezine yakın hem de fiyat olarak nispeten daha uygun bölgesi olan Kağıthane kiralık daire açısından çok fazla seçeneğe sahip. Bu seçeneklerin en çok ve avantajlı yer aldığı platform ise Emlakjet olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölgede yer alan kiralık daireler genellikle internette de var. Bu açıdan kiralık ev arayanların mutlaka internet üzerinden de arama ve kıyaslama yapması önemli.

Kağıthane Kiralık Daire Fiyat Seviyesi Nedir?

Kağıthane Kiralık Daire fiyatları incelendiğinde 2+1 daire fiyatları 900 TL ile bölgede son yapılan yeni veya lüks konutlarda 1500 – 2000 TL ye kadar çıkıyor. Diğer yandan 3+1 daire fiyatları eski Kağıthane bölgesinde 1000 – 1200 TL ye bulunabilirken yeni konut bölgelerinde 2000 – 2500 TL arası fiyatlanıyor. Diğer yandan özellikle son dönemlerde Kâğıthane kiralık daire günlük ev aramalarında da son derece revaçta. Bilhassa fiyatların uygun olması ve şehir merkezine yakın olması sebebiyle dışarıdan kısa süreli İstanbul’a gelen kişiler bu bölgede günlük kiralık daireleri de kısa süreli kiralamayı tercih ediyor. Buna benzer şekilde bazı ev sahipleri de özellikle evlerini eşyalı tutarak günlük olarak kiraya vermeyi tercih ediyor. Zira bu yöntem toplamda ev sahibi için çok avantajlı olabiliyor. Zira zaman zaman ev sahipleri uzun süreli kiraya vermek yerine günlük kiraya vererek 1 yılda elde edecekleri kira gelirini çok daha kısa sürece elde edebiliyor. Tabi bu evlerin yaşamaya uygun ve eşyalı olması şart.

Kağıthane Kiralık Daire Araması Nasıl Yapılmalı?

Özellikle Kağıthane kiralık daire araması yapılmadan önce bu bölgedeki emlak portföyüne hâkim olan ve içeriğinde sayısız kiralık daire ilanı barındıran Emlakjet’ten arama yapmak lazım. Sitemiz üzerinde aram yaparken örneğin Kâğıthane merkez kiralık daire diye bir arama yaptığınızda karşınıza istediğiniz evin özelliklerine uygun ev alternatifleri çıkıyor. Bu evlerin hepsi evle ilgili fiyat başta olmak üzere tüm detayları içeriyor. Özellikle detaylı görseller sayesinde çoğu zaman evi gidip görmeden evle ilgili olarak büyük oranda fikir sahibi oluyorsunuz. Bundan sonra ise seçtiğiniz en iyi kiralık konut alternatifleri ile birebir görüşebilir ve ziyaret edebilirsiniz.

Kağıthane Kiralık Daire Seçeneklerine En İyi Nasıl Ulaşılır?

Emlakjet Kâğıthane kiralık ev aramalarında son zamanlarda hep birinci sırada yer alıyor. Bu sebeple mutlaka site üzerinden piyasadaki mevcut daireleri mutlaka kontrol etmek ve detaylı olarak incelemek gerekiyor. Tabi diğer yandan belirlenen evlerin birebir görülmesi de son derece önemli. Ancak bölgede o kadar çok kiralık daire seçeneği var mı bunların hepsinin kısa süre içinde görülmesi çoğu kişi için mümkün olmayabilir. Bu sebeple bu seçenekler içinde bir eleme yapmak gerekiyor. Kağıthane kiralık daire seçmeden mutlaka benzer daireleri incelemekte büyük fayda var.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Kağıthane Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.