/static/img/logo.svg
search
Kağıthanecancel

Kağıthane Kiralık Daire

araması için 404 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kağıthane Kiralık Daire Arayanlara Kira Piyasası Hakkında Bilgiler

İstanbul’un hem şehir merkezine yakın hem de fiyat olarak nispeten daha uygun bölgesi olan Kağıthane kiralık daire açısından çok fazla seçeneğe sahip. Bu seçeneklerin en çok ve avantajlı yer aldığı platform ise Emlakjet olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölgede yer alan kiralık daireler genellikle internette de var. Bu açıdan kiralık ev arayanların mutlaka internet üzerinden de arama ve kıyaslama yapması önemli.

Kağıthane Kiralık Daire Fiyat Seviyesi Nedir?

Kağıthane Kiralık Daire fiyatları incelendiğinde 2+1 daire fiyatları 900 TL ile bölgede son yapılan yeni veya lüks konutlarda 1500 – 2000 TL ye kadar çıkıyor. Diğer yandan 3+1 daire fiyatları eski Kağıthane bölgesinde 1000 – 1200 TL ye bulunabilirken yeni konut bölgelerinde 2000 – 2500 TL arası fiyatlanıyor. Diğer yandan özellikle son dönemlerde Kâğıthane kiralık daire günlük ev aramalarında da son derece revaçta. Bilhassa fiyatların uygun olması ve şehir merkezine yakın olması sebebiyle dışarıdan kısa süreli İstanbul’a gelen kişiler bu bölgede günlük kiralık daireleri de kısa süreli kiralamayı tercih ediyor. Buna benzer şekilde bazı ev sahipleri de özellikle evlerini eşyalı tutarak günlük olarak kiraya vermeyi tercih ediyor. Zira bu yöntem toplamda ev sahibi için çok avantajlı olabiliyor. Zira zaman zaman ev sahipleri uzun süreli kiraya vermek yerine günlük kiraya vererek 1 yılda elde edecekleri kira gelirini çok daha kısa sürece elde edebiliyor. Tabi bu evlerin yaşamaya uygun ve eşyalı olması şart.

Kağıthane Kiralık Daire Araması Nasıl Yapılmalı?

Özellikle Kağıthane kiralık daire araması yapılmadan önce bu bölgedeki emlak portföyüne hâkim olan ve içeriğinde sayısız kiralık daire ilanı barındıran Emlakjet’ten arama yapmak lazım. Sitemiz üzerinde aram yaparken örneğin Kâğıthane merkez kiralık daire diye bir arama yaptığınızda karşınıza istediğiniz evin özelliklerine uygun ev alternatifleri çıkıyor. Bu evlerin hepsi evle ilgili fiyat başta olmak üzere tüm detayları içeriyor. Özellikle detaylı görseller sayesinde çoğu zaman evi gidip görmeden evle ilgili olarak büyük oranda fikir sahibi oluyorsunuz. Bundan sonra ise seçtiğiniz en iyi kiralık konut alternatifleri ile birebir görüşebilir ve ziyaret edebilirsiniz.

Kağıthane Kiralık Daire Seçeneklerine En İyi Nasıl Ulaşılır?

Emlakjet Kâğıthane kiralık ev aramalarında son zamanlarda hep birinci sırada yer alıyor. Bu sebeple mutlaka site üzerinden piyasadaki mevcut daireleri mutlaka kontrol etmek ve detaylı olarak incelemek gerekiyor. Tabi diğer yandan belirlenen evlerin birebir görülmesi de son derece önemli. Ancak bölgede o kadar çok kiralık daire seçeneği var mı bunların hepsinin kısa süre içinde görülmesi çoğu kişi için mümkün olmayabilir. Bu sebeple bu seçenekler içinde bir eleme yapmak gerekiyor. Kağıthane kiralık daire seçmeden mutlaka benzer daireleri incelemekte büyük fayda var.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
TÜİK 2019 Haziran Konut Satış İstatis...

TÜİK 2019 Haziran Konut Satış İstatis...

17 Temmuz 2019

Bakan Kurum: Kentsel Dönüşüm Çalışmal...

Bakan Kurum: Kentsel Dönüşüm Çalışmal...

17 Temmuz 2019

REIDIN GYODER 2019 Haziran Endeksi Aç...

REIDIN GYODER 2019 Haziran Endeksi Aç...

16 Temmuz 2019

Tapu Ve İmar Kanunlarındaki Değişikli...

Tapu Ve İmar Kanunlarındaki Değişikli...

12 Temmuz 2019

Konut Kredisi Faiz Oranlarının Ortala...

Konut Kredisi Faiz Oranlarının Ortala...

11 Temmuz 2019

Kağıthane Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.