/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Veysel Karani Mahallesicancel

Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Veysel Karani Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Veysel Karani Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Veysel Karani Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Veysel Karani Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Veysel Karani Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Veysel Karani Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Sancaktepe ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Veysel Karani Mahallesi’nin etrafında Sultanbeyli, Kadıköy ve Ümraniye civarı ilçeler bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Sancaktepe Anadolu Lisesi ve Beyhan Şenyuva İmam Hatip Ortaokulu yer almaktadır. Sarı Saltık Cemevi ve Selimiye Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında bulunmaktadır. Mahallede bulunan Rıza Çalımbay Çocuk ve Spor Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. 

Veysel Karani Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Veysel Karani Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Veysel Karani Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Veysel Karani Mahallesi, E80 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir: 

  • Sabiha Gökçen Havalimanı – Necip Fazıl Metro: 131C kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Mimarsinan – Kartal Metro: 132M kodlu otobüs hattı,
  • Veysel Karani / Sultanbeyli – Kartal: 132P kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Gölet – Kozyatağı Metro: 14KS kodlu otobüs hattı.

Veysel Karani Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Veysel Karani Mahallesi’nde toplam 23.311 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 120 metrekaredir. Ortalama bir Veysel Karani Mahallesi sahibinden kiralık ev 1.529 Türk lirasıdır.

İstanbul Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

9 Ekim 2020

Eminevim'den Yeni Kampanya

Eminevim'den Yeni Kampanya

8 Ekim 2020

Sancaktepe Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.