/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Güzelyalı Mahallesicancel
Konakcancel
İzmircancel

Konak Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire

araması için 6 ilan bulundu

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Güzelyalı Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Güzelyalı Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

Ege Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik Akdeniz ikliminin özellikleri Güzelyalı Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri serin ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. İzmir ilinin ortalama sıcaklığı bir yıl içerisinde 16 derece civarındadır. En sıcak ay ağustos ayı iken en soğuk ay ise ocak ayıdır.

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Bölgenin Toplu Taşıma Alternatifleri

Güzelyalı Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Güzelyalı Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İzmir’in diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Güzelyalı Mahallesi, D300 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

·       Kemer Aktarma Merkezi – Saliha Hüseyin Özyavuz Ortaokulu: 117 kodlu otobüs hattı,

·       Kemer Aktarma Merkezi – Evka Son Durak: 249 kodlu otobüs hattı,

·       Konak – Otogar Yeni: 302 kodlu otobüs hattı,

·       Kemer Aktarma Merkezi – Beşinci Sanayi Sitesi: 60 kodlu otobüs hattı,

·       Kemer Aktarma Merkezi – Cengizhan Son Durak: 662 kodlu otobüs hattı.

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Coğrafi Bilgileri ve Sosyal İmkânları

Güzelyalı Mahallesi, İzmir’in ilçelerinden biri olan Konak ilçesine bağlıdır. Mahalle içerisinde konut sahibi olan insanlara ulaşılabilir olan pek çok sayıda sosyal olanak vardır. Bu sosyal olanaklar arasında parklar, eğitim kurumları ve dinî mekânlar sayılabilmektedir. Hakim Efendi Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasındadır. Eğitim kurumlarından örnek vermek gerekirse akla Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi gelmektedir.

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Nüfus Bilgileri ve Emlak Piyasası

Mahallede 2020 yılında yapılmış demografik araştırmalara bakılırsa toplamda 18.360 kişi oturmaktadır. Mahallenin bağlı olduğu Konak ilçesinin nüfusu ise 344.678 kişiyi barındırmaktadır. İlçenin emlak piyasasına gelinecek olursa ortalama bir kiralık ev 2.079 Türk lirasıdır. Geri dönüşü 23 yıldır ve ortalama birim fiyatı 18 Türk lirasıdır.

İzmir Konak Güzelyalı Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

27 Mayıs 2022

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

27 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

27 Mayıs 2022

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

27 Mayıs 2022

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

26 Mayıs 2022

Konak Kiralık Daire
1. Kadriye Mahallesi19 Mayıs Mahallesi2. Kadriye Mahallesi26 Ağustos MahallesiAkarcalı MahallesiAkdeniz MahallesiAkıncı MahallesiAkın Simav MahallesiAli Reis MahallesiAlsancakAlsancak MahallesiAltay MahallesiAltınordu MahallesiAltıntaş MahallesiAnadolu MahallesiAtamer MahallesiAtilla MahallesiAziziye MahallesiBallıkuyuBallıkuyu MahallesiBarbaros MahallesiBasmaneBoğaziçi MahallesiBozkurt MahallesiCengiz Topel MahallesiÇahabey MahallesiÇankaya MahallesiÇınarlı MahallesiÇınartepe MahallesiÇimentepe MahallesiDayıemir MahallesiDolaplıkuyu MahallesiDuatepe MahallesiEge MahallesiEmir Sultan MahallesiEşrefpaşaEtiler MahallesiFaik Paşa MahallesiFatih MahallesiFerahlı MahallesiFevzi Paşa MahallesiGöztepeGöztepe MahallesiGültepeGüneşli MahallesiGüneş MahallesiGüney MahallesiGüngör MahallesiGürçeşmeGüzelyalıGüzelyalı MahallesiGüzelyurt MahallesiHalil Rıfat PaşaHalkapınar MahallesiHasan Özdemir MahallesiHatayHilal MahallesiHurşidiye MahallesiHuzur Mahallesiİmariye Mahallesiİsmet Kaptan Mahallesiİsmet Paşa Mahallesiİzmir FuarıKadifekaleKadifekale MahallesiKahramanlarKahramanlar MahallesiKahraman Mescit MahallesiKemal Reis MahallesiKemerKemeraltıKestelli MahallesiKılıç Reis MahallesiKocakapı MahallesiKocatepe MahallesiKonakKonak MahallesiKosova MahallesiKubilay MahallesiKurtuluş MahallesiKüçükada MahallesiKüçükyalıKültür MahallesiLale MahallesiLevent MahallesiMecidiye MahallesiMehmet Akif MahallesiMehmet Ali Akman MahallesiMehtap MahallesiMersinli MahallesiMillet MahallesiMimar Sinan MahallesiMirali MahallesiMithatpaşaMithatpaşa MahallesiMurat MahallesiMurat Reis MahallesiNamazgah MahallesiNamık Kemal MahallesiOdunkapı MahallesiOğuzlar MahallesiPasaportPasaport - KordonPazaryeri MahallesiPiri Reis MahallesiSakarya MahallesiSaygı MahallesiSelçuk MahallesiSümer MahallesiSüvari MahallesiŞehit Nedim Tuğaltay MahallesiTan MahallesiTınaztepe MahallesiTrakya MahallesiTurgut Reis MahallesiTuzcu MahallesiTürkyılmaz MahallesiUğur MahallesiUlubatlı MahallesiUmurbey MahallesiÜlkü MahallesiVezirağa MahallesiYavuz Selim MahallesiYenidoğan MahallesiYenigün MahallesiYeni MahallesiYenişehirYenişehir MahallesiYeşildere MahallesiYeşiltepe MahallesiYıkıkkemerYıldız MahallesiZafertepe MahallesiZeybek MahallesiZeytinlik Mahallesi
Konak Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Konak Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Konak Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Konak Kahramanlar Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Konak Kültür Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Konak Murat Reis Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 İzmir Konak Kiralık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Menderes Gümüldür Atatürk Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.