/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Eflanicancel

Karabük Eflani Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Eflani Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası 

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eflani kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eflani Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Genel Bilgileri

Karabük ilinin önemli ilçelerinden biri olan Eflani geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Merkez bölgelerinde kaya mezarları, tarihi su yolları ve türbeler bulunan ilçede yerleşik düzene geçtiği düşünülen ilk uygarlık Bitanyalılardır. Bitanyalılar tarafından savunma kalesinin kurulduğu ilçe 1213 yılında Türklerin hakimiyetine girmiştir. Kastamonu ilinin bucak olması sonrasında ilçe stratejik anlamda önem kazanmıştır. Eflani kiralık konut arayan vatandaşlar ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım, hayvancılık ve turzim faaliyetlerine dayanmaktadır. Tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve belli başlı sebze meyve ürünlerinin yetiştirildiği ilçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. İlçede yer alan ve Türkiye’nin en uzun yaylası ünvanına sahip olan Ulu Yayla’da her yıl Ulu Yayla Şenlikleri yapılmakta olup bu etkinlik yerli ve yabancı turistleri bölgeye çekmektedir.

Eflani Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 9 bin 88’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,25’ini (4 bin 476) erkek, yüzde 50,75’ini (4 bin 612) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Eflani kiralık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 54 adet köy bulunmaktadır. Eflani kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çalışlar Mahallesi, Çelebiler Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Tabaklar Mahallesi, Yalacık Mahallesi, Abakolu Köyü, Aday Köyü, Afşar Köyü, Akçakese Köyü, Akören Köyü, Alaçatı Köyü, Alpagut Köyü, Bağlıca Köyü, Bakırcılar Köyü, Başiğdir Köyü, Bedil Köyü, Bostancı Köyü, Bostancılar Köyü, Çal Köyü, Çamyurt Köyü, Çavuşlu Köyü, Çemçi Köyü, Çengeller Köyü, Çörekli Köyü, Çukurgelik Köyü, Çukurören Köyü, Demirli Köyü, Emirler Köyü, Esencik Köyü, Gelicek Köyü, Gökgöz Köyü, Göller Köyü, Güngören Köyü, Günlüce Köyü, Hacıağaç Köyü, Hacışaban Köyü, Halkevi Köyü, Karacapınar Köyü, Karataş Köyü, Karlı Köyü, Kavak Köyü, Kıran Köyü, Kocacık Köyü, Koltucak Köyü, Kurluören Köyü, Müftüler Köyü, Mülayim Köyü, Osmanlar Köyü, Ovaçalış Köyü, Ovaşeyhler Köyü, Paşabey Köyü, Pınarözü Köyü, Saçak Köyü, Saraycık Köyü, Seferler Köyü, Soğucak Köyü, Şenyurt Köyü, Ulugeçit Köyü ve Yağlıca Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Karabük Eflani ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Karabük Eflani kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

12 Ağustos 2020

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

11 Ağustos 2020

Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

7 Ağustos 2020

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

6 Ağustos 2020

Eflani Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.