/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Safranbolucancel

Karabük Safranbolu Kiralık Daire

araması için 6 ilan bulundu

Safranbolu Kiralık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Safranbolu kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Safranbolu Kiralık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ilinin önemli ilçelerinden biri olan Safranbolu ilçesi, Karabük ilçe merkezine 8 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Ankara iline 213 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Karadeniz’e ise 90 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Safranbolu kiralık konut arayan vatandaşlar ilçe tarihi ile yakından ilgilenmektedir. Bölgedeki ilk yerleşimlerin Paflagonya olarak adlandırılan bölgede yapıldığı bilinirken, Türklerin bölgedeki hakimiyeti ise 1196 yılında başlamıştır. Osmanlı Dönemi’nde de oldukça önemli bir bölge olan ilçe 17. Yüzyılda İstanbul-Sinop yolunun önemli bir kısmına ev sahipliği yapmış olup bu dönemde stratejik açıdan oldukça önemli bir konuma sahip olmuştur.

Safranbolu Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 67 bin 42’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,55’ini (34 bin 561) erkek, yüzde 48,45’ini (32 bin 481) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Safranbolu kiralık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle ve 60 adet köy bulunmaktadır. Safranbolu kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Akçasu Mahallesi, Aşağıtokatlıbağları Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Babasultan Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Barış Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cemalcaymaz Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Çeşme Mahallesi, Emek Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hüseyinçelebi Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Karaali Mahallesi, Kirkille Mahallesi, Musalla Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Ağaçkese Köyü, Akkışla Köyü, Akören Köyü, Alören Köyü, Aşağıçiftlik Köyü, Bağcığaz Köyü, Bostanbükü Köyü, Cabbar Köyü, Cücahlı Köyü, Çatak Köyü, Çavuşlar Köyü, Çıraklar Köyü, Çerçen Köyü, Danişment Köyü, Davutobası Köyü, Değirmencik Köyü, Dere Köyü, Düzce Köyü, Geren Köyü, Gökpınar Köyü, Gündoğan Köyü, Hacıhasan Köyü, Hacılarobası Köyü, Harmancık Köyü, İnceçay Köyü, İnceyaka Köyü, Kadıbükü Köyü, Karacatepe Köyü, Karapınar Köyü, Karıt Köyü, Kehler Köyü, Kırıklar Köyü, Konarı Köyü, Kuzyakahacılar Köyü, Kuzyakaköseler Köyü, Kuzyakaöte Köyü, Navsaklar Köyü, Nebipğlu Köyü, Oğulören Köyü, Ovacuma Köyü, Örencik Köyü, Pelitören Köyü, Sakaralan Köyü, Sarıahmetli Köyü, Sat Köyü, Sırçalı Köyü, Sine Köyü, Tayyip Köyü, Tintin Köyü, Tokatlı Köyü, Toprakcuma Köyü, Üçbölük Köyü, Yazıköy Köyü, Yolbaşı Köyü, Yörük Köyü, Yukarıçiftlik Köyü ve Yukarıdana Köyü’dür.

Sizler de kiralık ev tercihini Safranbolu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Safranbolu kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Safranbolu Kiralık Daire
Karabük Safranbolu Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Karabük Kiralık Daire
 • Karaman Kiralık Daire
 • Kastamonu Merkez Saraçlar Mahallesi Kiralık Ev
 • Kastamonu Merkez Kiralık Ev
 • Kastamonu Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.