/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Taşköprücancel

Kastamonu Taşköprü Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Taşköprü Kiralık Daire Arayanlara İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak konut kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Taşköprü kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taşköprü Kiralık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Kastamonu ilinin önemli ilçelerinden biri olan Taşköprü ilçesinin doğusunda Sinop ili ve Hanönü ilçesi, güneydoğusunda Çorum ili, güneyinde Tosya ilçesi, batısında Kastamonu Merkez ilçesi, kuzeyinde ise Çatalzeytin ilçesi yer almaktadır. Taşköprü kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ve iklim koşulları ile yakından ilgilenmektedir. Denizden yüksekliği 550 metre olan ilçenin kuzey ve güney bölgelerinde ormanlık araziler yer almaktadır. Taşköprü kiralık daire arayışında olan vatandaşlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin akarsu kaynakları bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yer alan önemli akarsulardan başlıcaları;

  • Gökırmak
  • Kastamonu Çayı
  • Karasu Çayı
  • Alpagut Çayı
  • Ağcıkavak Çayı
  • Çit Çayı
  • Çakmak Çayı
  • Karadere Çayı
  • Hamzaoğlu Çayı ve 
  • Küre Çayı’dır.

Taşköprü Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 38 bin 849’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,10’unu (19 bin 75) erkek, yüzde 50,90’ını (19 bin 774) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Taşköprü kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 mahalle ve 126 köy bulunmaktadır. Kastamonu Taşköprü kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Ağcıkişi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Ethem Mahallesi, Gizlice Mahallesi, Gökırmak Mahallesi, Harmancık Mahallesi, Karasait Mahallesi, Musalla Mahallesi, Pulcular Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tabakhane Mahallesi, Tekke Mahallesi, Üstatlar Mahallesi, Akçakese Köyü, Akdeğirmen Köyü, Akdoğan Köyü, Akdoğantekke Köyü, Akseki Köyü, Alamabatak Köyü, Alamakayış Köyü, Alamaşişli Köyü, Alasökü Köyü, Alatarla Köyü, Alipaşa Köyü, Alisaray Köyü, Armutlu Köyü, Arslanlı Köyü, Aşağıçayırcık Köyü, Aşağıçit Köyü, Aşağıemerce Köyü, Aşağışehirören Köyü, Ayvalı Köyü, Badembekdemir Köyü, Bademci Köyü, Bekdemirekşi Köyü, Bey Köyü, Bekirli Köyü, Çaylaklar Köyü, Çekiç Köyü, Çetmi Köyü, Çevik Köyü, Çiftkıran Köyü, Çiftlik Köyü, Çit Köyü, Çoroğlu Köyü, Çördük Köyü, Dağbelören Köyü, Esenlik Köyü, Eski Datça Köyü, Garipşah Köyü, Gündoğdu Köyü, Hacıali Köyü, İmamoğlu Köyü, Kabalar Köyü, Hasanlı Köyü, Güneykalınkese Köyü, Hoca Köyü, Kese Köyü, Kılıçlı Köyü, Kıran Köyü, Kirazıcık Köyü, Pirahmetli Köyü, Samanlıören Köyü, Tekeoğlu Köyü, Tepedelik Köyü, Urgancı Köyü, Tokaş Köyü, Uzunkavak Köyü, Vakıfbelören Köyü, Yavuç Köyü, Yavuçkuyucağı Köyü, Yazıhamit Köyü, Yeniler Köyü, Yeşilyurt Köyü ve Yoğunluk Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kastamonu Taşköprü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kastamonu Taşköprü kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

13 Ağustos 2020

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

12 Ağustos 2020

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

11 Ağustos 2020

Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

7 Ağustos 2020

Taşköprü Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.