/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Balışeyhcancel

Kırıkkale Balışeyh Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Balışeyh Kiralık Daire Arayanlara ilçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Balışeyh kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Balışeyh Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ilçesinin önemli ilçelerinden biri olan Balışeyh ilçesi 615 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Balışeyh kiralık daire arayan vatandaşlar ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzeyinde Sulakyurt ilçesi, güneyinde Keskin ilçesi, doğusunda Delice ilçesi, batısında ise Kırıkkale Merkez ilçesi yer almaktadır. Balışeyh kiralık ev arayışında olan vatandaşlar ilçe içerisinde yer alan ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedir.. İlçe içerisinden geçen Devlet Karayolu yardımı ile ilçe Ankara ilini Karadeniz ve Doğu illerine bağlayan önemli bir köprü konumunda bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibari ile karasal iklim altında olan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçeye en fazla yağış ise bahar aylarında düşmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede rakımı düşük düzlük arazilerde hububat ve belli başlı sebze ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. Yaylacılık faaliyetinin oldukça yaygın olduğu ilçede küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık yapılmaktadır. İlçe halkı genellikle bölgeye dağınık yerleşmiştir. Meşe ormanları ile kaplı olan ilçede yoğun bir orman bitki örtüsü yer almaktadır. İlçede yaşayan halk ormancılık faaliyetleri ile de ilgilenerek geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Balışeyh Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 221’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,59’unu (3 bin 725) erkek, yüzde 48,41’ini (3 bin 496) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Balışeyh kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 28 adet köy bulunmaktadır. Kırıkkale Balışeyh kiralık daire arayışında bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Ballı Mahallesi, Oba Mahallesi, Toki Mahallesi, Yeni Mahallesi, Akçakavak Köyü, Aşağıkarakısık Köyü, Aydınşıh Köyü, Battaloba Köyü, Beşbıçak Köyü, Beyobası Köyü, Bıyıkaydın Köyü, Dikmen Köyü, Eldelek Köyü, Hıdırşıh Köyü, Hüseyinoba Köyü, Işıklar Köyü, İzzettin Köyü, Karalı Köyü, Kargın Köyü, Kenanoba Köyü, Kılevi Köyü, Kırlangıç Köyü, Koçubaba Köyü, Kösedurak Köyü, Kulaksız Köyü, Mehmetbeyobası Köyü, Selamlı Köyü, Ulaklı Köyü, Uzunlar Köyü, Yenice Köyü, Yenilli Köyü ve Yukarıkarakısık Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kırıkkale Balışeyh ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırıkkale Balışeyh de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Balışeyh Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.